Chytrá žárovka TechToy RGB, 9W, E27, ZigBee

Neohodnoceno
Značka: Tesla Smart
348 Kč
skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhrada za žárovku: 41–60 W
Typ: LED žárovka
Závit/Patice: E27
Spotřeba energie (W): 9
Energetická třída 2021: F
Svítivost (ANSI) (lumenů): 806
Barevná teplota: RGB
Tvar: klasik
Vlastnosti: RGB; stmívatelná
Komunikační technologie: ZigBee
Funkce (Typ): osvětlení
Amazon Alexa: ANO
Apple HomeKit: NE
Google Home: ANO
Vlastní systém: ANO

Nastavte si tu správnou atmosféru
Chytré osvětlení je již delší dobu nedílnou součástí mnoha domácností. Ať už se uživatelům chytrých technologií jedná o pohodlí, úsporu nebo prostě jen navození atmosféry, chytré žárovky uspokojí všechny požadavky. V rámci ekosystému chytré domácnosti Tesla si můžete vybrat chytrou žárovku TechToy Smart Bulb ve třech různých variantách. K dispozici jsou RGB žárovky se závity E14, E27 a bodová světla s typem zapojení GU10.

Teplota barvy žárovky dle vlastního vkusu
Chytré žárovky TechToy Smart Bulb nabízí rozpětí barevných teplot od 2 200 K – 6 500 K RGB+CCT. To vám umožní nejen vybrat si téměř jakoukoliv barvu z barevného spektra, ale v případě bílého světla i jeho teplotu. Samozřejmostí u všech žárovek je také možnost stmívání světla, a to buď pomocí chytrých vypínačů Tesla nebo aplikace Tesla Smart.

Protokol ZigBee
K připojení do chytré domácnosti využívají žárovky TechToy Smart Bulb pokročilý bezdrátový protokol ZigBee. Pro fungování chytrých žárovek je tedy třeba zároveň vlastnit centrální jednotku Tesla Smart ZigBee Hub. Ta propojuje všechny chytré prvky, které nemají zabudovaný vlastní Wi–Fi modul a pracují s protokolem ZigBee. To ale zároveň přináší řadu výhod. Nejvýznamnější z nich je nízká energetická náročnost těchto produktů. Tok dat mezi ZigBee centrální jednotkou a vaší chytrou aplikací Tesla Smart je nízký, takže pásmo 2,4Ghz na své bezdrátové síti téměř nezatížíte. Smíšená topologie sítě (mesh topologie) pak zajistí správnou funkčnost ekosystému i v případě, že některý z prvků chytré domácnosti přestane náhle fungovat. V neposlední řadě je výhodou kompatibilita napříč výrobci. Skrze ZigBee protokol tak pracuje například i známý asistent Amazon Alexa.

Úspora energie
Důležitou charakteristikou chytrých žárovek TechToy je bez pochyby jejich nízká energetická náročnost. Jedná se tedy o úsporné žárovky, které jsou vhodné zejména do místností a prostorů, které nepotřebují být ozářeny tím nejjasnějším světlem. Na výběr jsou žárovky se svítivostí 345 až 806 lumenů.

Automatizace světel pomocí aplikace Tesla Smart
Světla již dávno nemusíte zapínat či vypínat klasickým vypínačem. Pokud nebudete chtít, nepotřebujete vypínač vůbec. Celé osvětlení můžete pohodlně ovládat skrze aplikaci Tesla Smart, která je kompletně v českém jazyce. Zde můžete také nastavit chytré scénáře. Světla se sepnou ve chvíli, kdy váš chytrý senzor dveří zaznamená vstup do domácnosti a vypnou se v okamžiku jejího opuštění. Dále můžete nastavit například teplotu bílého světla žárovek pro večerní hodiny, kdy si chcete vychutnat sledování televize, u kterého by vás pronikavé světlo mohlo rušit. Možných scénářů je ale celá řada a je jen na vás, jak chytré osvětlení nastavíte.

Technické specifikace:
• Příkon: 9W - 200~240v AC 50/60Hz
• Provozní teplota: -10 - 40°C
• Komunikace: ZigBee
• Výkon v pohotovostním režimu: < 0.5W
• Svítivost: 806 lm
• Základna: E27
• Velikost: 60 x 108 mm
• Teplota barvy: RGB+CCT 2200K-6500K
• Jazyk aplikace: EN, DE, CZ, SK, PL, HU, SL
• Aplikace: Tesla Smart pro Android a iOS


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.000
Výška (cm): 10.80
Šířka (cm): 6.00
Hloubka (cm): 6.00

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.085
Výška (cm): 6.50
Šířka (cm): 14.50
Hloubka (cm): 7.00
EAN: 8596115842069

Záruční doba: 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: žárovky LED
Hmotnost: 0.09 kg
Šířka: 14.50000
Výška: 6.50000
Hloubka: 7.00000
Objem: 0.00066

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: