Zubní kartáček TrueLife SonicBrush GL UV

Neohodnoceno
Značka: TrueLife
1 788 Kč
skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technologie čištění: Sonická
Určení: Pro dospělé
Zdroj energie: Nabíjecí akumulátor
Výbava, funkce: Cestovní pouzdro; Časovač; Nabíjecí sklenička; UV sanitizér
Značka kvality dTest: NE

Provedení výrobku: bílá barva

Sonický zubní kartáček

 • 80 000 pohybů/minuta
 • Sklenička s bezdrátovým nabíjením
 • UV sterilizátor
 • Cestovní pouzdro
 • 4 náhradní hlavice Standard
 • Časovač
 • 4 čistící cykly
 • Kompaktní design
 • Barva: bílá

TrueLife SonicBrush GL UV – Prémiový sonický kartáček s nabíjecí skleničkou, UV sterilizátorem a cestovním pouzdrem

Pravidelné čištění zubů je činnost, která je důležitá nejen pro náš chrup, ale pro zdraví celkově. Víte, že při čištění zubů klasickým zubním kartáčkem provedete za pouhou minutu cca 600 čisticích pohybů? To je dost, ale sonický kartáček TrueLife SonicBrush GL UV těchto pohybů zvládne za minutu neuvěřitelných 80 000. Je tak výrazně výkonnější. Funguje na bázi kmitání a vibrací, jimiž odstraňuje zubní plak a nečistoty. Ke kartáčku je přibalena mimo jiné i praktická nabíjecí sklenička, jež je funkční i pěkná zároveň. Desinfekce kartáčků probíhá pomocí přibaleného UV sterilizátoru, který dokáže účinně zničit až 99,9 % bakterií. Kartáčky tak zůstanou dokonale čisté. Díky kompaktnímu provedení a praktickému cestovnímu pouzdru si s sebou kartáček můžete brát, kamkoliv se vydáte.

TOP funkčnost i design
Pro nabíjení prémiového sonického kartáčku SonicBrush GL UV slouží praktická nabíjecí sklenička, která se může stát i jedním z výrazných designových prvků vaší koupelny. Kartáček navíc na jedno nabití baterie zvládne běžet až 30 dní. Takže se nemusíte bát si ho s sebou sbalit třeba na cesty.

Čistá ústa začínají čistým kartáčkem
Štětiny zubního kartáčku bývají místem, kde se rády a rychle množí bakterie. Součástí balení kartáčku je však naštěstí také UV sterilizátor, jenž tyto bakterie, ale i viry a plísně efektivně ničí tak, že pomocí UV záření proniká až k jejich membránám. Tím jim brání v rozšiřování. Společně se sterilizátorem navíc dostanete i praktický držák pro připevnění na zeď.

Efektivně čistí a ničí zubní plak
Kartáček funguje na bázi sonické technologie, což znamená, že při čištění kmitají štětiny kartáčku jemnými vibracemi a vysokou rychlostí a s vysokou efektivitou odstraňují plak z chrupu. Konkrétně 80 tisíc pohybů za minutu znamená rychlé odstranění plaku, skvrn i bakterií, a navíc se tímto způsobem voda a zubní pasta dostanou i do mezizubních prostor. Kromě toho je sonická technologie v porovnání s ručním nebo rotačním kartáčkem šetrnější k zubní sklovině.

Vše, co pro své zuby potřebujete
Kartáček TrueLife SonicBrush GL UV disponuje bohatým příslušenstvím pro to, abyste si kompletní dentální hygienu mohli provádět svépomocí doma nebo třeba i na cestách. Ke kartáčku tak dostanete třeba čtyři náhradní hlavice včetně rozlišovacích kroužků, to aby mohla jeden kartáček používat klidně celá rodina. Nabíjecí sklenička kartáček nejen nabíjí, ale i navíc dobře vypadá. UV sterilizátor zase dbá na to, aby byly hlavice kartáčku dokonale čisté. A díky praktickému cestovnímu pouzdru nemusíte řešit, kam si kartáček sbalíte.

Popisky k ikonám

 • Sonická technologie SonicTrue®  – Kartáček ke svému fungování využívá kmitání a vibrace s frekvencí 80 000 pohybů za minutu. Efektivně se tak s ním zbavíte maximálního množství zubního plaku.
 • 4 optimalizované režimy čištění – Zvolte si jeden ze čtyř režimů čištění, kterým vám bude nejvíce vyhovovat. Ať už chcete bělejší zuby, správně prokrvené dásně nebo efektivně vyčištěný chrup, bude vám na to stačit jen jediný kartáček.
 • Kompaktní design – Kartáček se díky kompaktnímu designu vejde téměř do jakéhokoliv zavazadla, takže si ho můžete sbalit na jakýkoliv výlet.
 • Časovač – Jednou z funkcí kartáčku je i automatický dvouminutový časovač, který za vás pohlídá přesně tu správnou délku čištění chrupu.
 • 4 hlavice Standard v balení – V balení naleznete hned čtyři hlavice Standard, z nichž každou může klidně využívat jeden člen rodiny. Jiné typy hlavic dokoupíte jako volitelný doplněk.
 • 30 sekund interval – Rozdělte si svůj chrup pro větší efektivitu na čtyři čtvrtiny a každou z nich si čistěte zvlášť. Kartáček vás vždy krátkou pauzou upozorní na to, že je čas na přesun k další části úst.
 • Sklenička s bezdrátovým nabíjením – Nabíjení kartáčku probíhá tak, že ho postavíte do nabíjecí skleničky. Ta je užitkovým i designovým doplňkem koupelny současně.
 • UV-C sterilizátor – Čistota je půl zdraví, a čistá ústa začínají čistým kartáčkem. Součástí balení je tak i UV sterilizátor, který zvládne zlikvidovat až 99,9 % bakterií.
 • Cestovní pouzdro – V balení kartáčku najdete také praktické cestovní pouzdro, do kterého kartáček s příslušenstvím vložíte vždy, když chcete někam vyrazit. Pouzdro snadno sbalíte i do hygienické taštičky.
 • 30 dnů na jedno nabití – Integrovaná baterie je dost silná na to, aby kartáček při běžném používání „utáhla“ až 30 dní na jedno nabití. Díky tomu se nemusíte bát, že by se vám na cestách vybil v tu nejméně vhodnou chvíli.
 • 4 druhy náhradních hlavic – V prodeji naleznete 4 druhy hlavic, z nichž si jednoduše zvolíte přesně tu, která vám a vašemu chrupu bude nejvíce vyhovovat.
 • Bez BPA a ftalátů – Prémiové materiály, z nichž je kartáček vyroben, neobsahují BPA a ftaláty.
 • Vodotěsný design – Kartáček splňuje standard odolnosti vůči vodě na úrovni IPX7, což znamená, že se ho nemusíte bát používat třeba ani ve sprše.


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.680
Výška (cm): 27.00
Šířka (cm): 7.50
Hloubka (cm): 7.50

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 1.004
Výška (cm): 9.50
Šířka (cm): 25.20
Hloubka (cm): 20.00
EAN: 8594175356281

Záruční doba: 24 měsíců

80 000 pohybů/minuta, sklenička s bezdrátovým nabíjením, UV sterilizátor, cestovní pouzdro, 4 náhradní hlavice Standard, časovač, 4 čistící cykly, kompaktní design.

Doplňkové parametry

Kategorie: ústní hygiena
Hmotnost: 1 kg
Šířka: 25.20000
Výška: 9.50000
Hloubka: 20.00000
Objem: 0.00479

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: