Zubní kartáček TrueLife SonicBrush Baby G

Neohodnoceno
Značka: TrueLife
387 Kč
vyprodáno
Můžeme doručit do:
7.11.2023
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technologie čištění: Sonická
Určení: Pro děti
Zdroj energie: Baterie
Výbava, funkce: Časovač
Značka kvality dTest: NE

Provedení výrobku: bílá barva

Sonický zubní kartáček pro děti od 3-6 let

 • Výukové video
 • 3 hlavice
 • Časovač
 • Měkké štětiny
 • 30 samolepek zvířátek
 • LED podsvícení
 • Provoz na baterii
 • Kompaktní design
 • Barva: bílá, zelená

TrueLife SonicBrush Baby G – Sonický kartáček pro děti od 3 do 6 let

Na pravidelnou péči o chrup jste si navykali už jako děti a přirozeně byste to rádi naučili i svoje potomky. Jenže jak je přesvědčit k tomu, aby si zuby čistili dobrovolně a rádi? Pro většinu dětí je čištění zubů prostě otrava. Jen ať už to mám za sebou! Jenže tenhle jejich přístup může snadno změnit sonický kartáček TrueLife SonicBrush Baby G, přizpůsobený potřebám dětí od 3 do 6 let, a to jak velikostí, tak svými jemnými štětinami. Součástí balení je 30 samolepek se zvířátky a při přesvědčování ratolestí k čištění vám jistě přijde vhod i zábavná video animace, s jejíž pomocí se naučí, jak si svůj chrup čistit tím správným způsobem. Napájení kartáčku probíhá klasickou AAA baterií, kterou jednoduše vyměníte i na cestách.

Šetrná sonická technologie
Kartáček je vybaven sonickou technologií SonicTrue®, která využívá jemné vibrace k rozkmitání štětin kartáčku. Vysoká rychlost kmitání vede k odstranění až 99 % plaku ze zubů. I k dětským zubům je pak sonický kartáček šetrnější než klasické manuální či rotační čištění, což dokazují i provedené studie. A navíc vyžaduje výrazně menší úsilí.

Čištění zubů hrou díky výukové animaci
Čištění zubů se může rázem změnit z nudné aktivity na zábavné dobrodružství, a to i díky kartáčku TrueLife SonicBrush Baby G. K čištění dětem na mobilu či tabletu pusťte animované video, které je bude v průběhu učit, jak si zuby čistit správně a dostatečně dlouho. Na konci čištění se pak děti mohou těšit na odměnu, která je motivuje k tomu, aby se začaly těšit na „další kolo“. Ke kartáčku navíc dostanou i samolepky se zvířecími motivy, jimiž si svůj vlastní kartáček mohou ozdobit přesně podle svých představ.

Kartáček uzpůsobený dětským potřebám
Sonický kartáček SonicBrush Baby G je přesně tak velký a má přesně tak jemné štětiny, aby byl dokonale uzpůsoben jemnému čištění dětského chrupu. Držení kartáčku je pro děti pohodlné, čištění je pro ně jednoduché a přímo na hlavici kartáčku se navíc nachází LED podsvícení, které zjednodušuje orientaci v dětských ústech při čištění. Automatický časovač pak hlídá tu správnou délku čištění a zbavuje vás jako rodiče další povinnosti.

Snadné a efektivní čištění
Čištění zoubků s využitím sonického kartáčku TrueLife SonicBrush Baby G je jednoduché a současně i vysoce efektivní. Ať už vy sami nebo výuková animace můžete dítě učit té správné technice a kartáček v té chvíli šetrně a efektivně odstraňuje veškeré nečistoty a zubní plak z chrupu. Na kartáček není nutné moc tlačit, jen ať ho dítě přiloží k zubům, štětinami pohybuje tam a zpět a pomalu se přesouvá na další sekce. A když chrup rozdělíte na čtvrtiny, můžete efektivitu čištění ještě dále zvýšit. A kartáček vám v tom pomůže tím, že vás každých 30 sekund upozorní na to, že je třeba přesunout se dál. Po dvou minutách se navíc sám vypne.

 • Výuková video animace – Díky vzdělávacímu animovanému videu se děti dozvědí, jak si správně a dost dlouho čistit zuby. A navíc je tohle čištění bude bavit.
 • 3 hlavice v balení – Balení kartáčku obsahuje dvě hlavice typu Small a jednu hlavici typu Medium. Jeden kartáček tak může sloužit více dětem. A další typy hlavic případně dokoupíte.
 • Rovnoměrné čištění – Nejen vzhledem k sonické technologii, ale i díky automatickému časovači si vaše dítě bude zoubky čistit jednoduše, důkladněji a rovnoměrněji.
 • Automatický časovač – Automatický časovač znamená, že správnou délku čištění už nebudete muset hlídat sami. Navíc při rozdělení úst na čtyři sekce vám časovač pomůže zvýšit efektivitu čištění upozorněním po 30 sekundách. A po dvou minutách kartáček vypne.
 • Šetrná sonická technologie SonicTrue® – Princip jemných vibrací znamená vyšší šetrnost sonického kartáčku v porovnání s klasickým manuálním či rotačním kartáčkem. A přitom všem je samozřejmě kladen zvláštní ohled na dětský chrup.
 • LED podsvícení – Díky LED podsvícení hlavice kartáčku na zoubky při čištění dobře uvidíte.
 • Měkké štětiny – Dostatečně měkké štětiny sonického kartáčku jsou vybírány v souladu s přísnými kritérii tak, aby odpovídaly dětským zoubkům a jejich topografii a současně chránily dásně dětí před poškrábáním a krvácením.
 • Kompaktní design – Kartáček byl navržen s ohledem na to, aby se dětem dobře držel a byl kompaktní. Díky tomu je i velmi skladný.
 • Provoz na baterii – Kartáček funguje díky úplně obyčejné baterii typu AAA, takže s ním lze snadno cestovat nebo ho lze dětem sbalit na výlet. Co jim ale přibalit nemusíte, je příliš mnoho náhradních baterií, a to díky extrémně dlouhé výdrži v jednom cyklu.
 • 30 samolepek zvířátek – Balení kartáčku obsahuje 30 samolepek zvířátek. Určitě si z nich vyberou děvčata i chlapci. Vybranými samolepkami pak mohou originálně upravit vzhled svého kartáčku.
 • Vodotěsný design – Kartáček splňuje standard odolnosti vůči vodě na úrovni IPX7, což znamená, že se ho nemusíte bát používat třeba ani ve sprše.
 • Kartáček přímo pro dětské ruce – Kartáček se dětem dobře drží díky speciálnímu tvaru a protiskluzové úpravě rukojeti.
 • Jednoduché použití – Díky optimalizaci sonické technologie i samotného kartáčku je ovládání pro děti velice snadné. Realizuje se totiž pomocí pouze jediného tlačítka.
 • Bez BPA a ftalátů – Prémiové materiály, z nichž je kartáček vyroben, neobsahují BPA a ftaláty.


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.024
Výška (cm): 13.50
Šířka (cm): 2.80
Hloubka (cm): 2.50

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.085
Výška (cm): 3.00
Šířka (cm): 17.10
Hloubka (cm): 7.70
EAN: 8594175356298

Záruční doba: 24 měsíců

Sonický zubní kartáček pro děti od 3-6 let, výukové video, 3 hlavice, časovač, měkké štětiny, 30 samolepek zvířátek, LED podsvícení, provoz na baterii.

Doplňkové parametry

Kategorie: ústní hygiena
Hmotnost: 0.09 kg
Šířka: 17.10000
Výška: 3.00000
Hloubka: 7.70000
Objem: 0.00040
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: