Komplexní Wi-Fi systém D-Link M32-2 EAGLE PRO AI AX3200 Mesh

Neohodnoceno
Značka: D-Link
5 052 Kč
skladem
Můžeme doručit do:
12.12.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Počet externích antén: integrovaná
Počet LAN portů: 2
Rychlost LAN: 1 Gbit
Wi-Fi: ANO
Wi-Fi Standardy: 802.11a (Wi-Fi 1); 802.11ac (Wi-Fi 5); 802.11ax (Wi-Fi 6); 802.11b (Wi-Fi 2); 802.11g (Wi-Fi 3); 802.11n (Wi-Fi 4)
Rychlost Wi-Fi (MB/s): 3202
Wi-Fi Mesh: ANO
Frekvenční pásmo (GHz): 2,4; 5
3G: NE
4G/LTE: NE
5G: NE
ADSL: NE
VDSL: NE
USB : NE
Počet USB: 0
Rodičovská kontrola: ANO
Router s funkcí klient: NE
Herní router: NE
Napájení: adaptér
Barva: bílá
Amazon Alexa: ANO
Apple HomeKit: NE
Google Home: ANO

Provedení výrobku: bílá barva

Wi-Fi 6 Mesh Systém s AI (umělou inteligencí).
Vychutnejte si rychlosti Wi-Fi 6 nové generace s funkcemi AI, které se neustále optimalizují a zlepšují, pro rychlé, efektivní, plošné pokrytí signálem v každé místnosti, které vás jediným řešením zbaví všech problémů s pokrytím "hluchých" míst ve vaší domácnosti a s výpadky signálu.

AX3200 Wi-Fi 6
Připojte až 128 zařízení*. Ideální pro streamování 4K, hraní VR, videohovory a udržování připojení všech vašich chytrých domácích zařízení.

AI pracuje za vás
Snadno zapněte nebo vypněte inteligenci, která pohodlně automaticky vylepšuje a optimalizuje vaši síť.

Rodičovská kontrola
Poskytněte své rodině bezpečné prostředí pomocí ovládacích prvků pro blokování webových stránek, nastavení plánů a přihlášení do sítě pro hosty.

Wi-Fi zabezpečení
Nejnovější bezdrátové šifrování WPA3 a zabezpečení v souladu s normou IEC 62443-4-1 chrání vaši síť před neoprávněným přístupem.

OFDMA
Malé datové pakety určené pro více zařízení jsou přenášeny společně a již nikdy nemusí stát ve frontě. Ideální pro zařízení s vysokými nároky na šířku pásma.

Wi-Fi zabezpečení
Nejnovější bezdrátové šifrování WPA3 a zabezpečení v souladu s normou IEC 62443-4-1 chrání vaši síť před neoprávněným přístupem.

Jednoduché nastavení a ovládání
Naše bezplatná aplikace EAGLE PRO AI vám přináší osobního asistenta AI, který vám pomůže spravovat vaši Wi-Fi síť, a to i s možností hlasového ovládání prostřednictvím Amazon Alexa a Google Assistant (čeština a slovenština nejsou podporovány).

Rozšířené Wi-Fi pokrytí
Přidejte E15 Wi-Fi extendery a vytvořte chytrou síť Mesh.

Chytřejší než běžná Mesh Wi-Fi síť.
M32 pracuje inteligentně a vždy se postará o nejvyšší možnou rychlost, abyste mohli plynule načítat webové stránky a sledovat videa. Vestavěný AI Wi-Fi optimalizátor vás nepřetržitě připojuje k nejlepšímu Wi-Fi kanálu, zatímco AI optimalizátor provozu upřednostňuje vaše nejdůležitější používání internetu pro co nejlepší zážitek a stabilitu signálu.

Signál dosáhne dál než kdykoli předtím.
Wi-Fi 6 je ideální pro chytré domácnosti, kde potřebujete bezchybné připojení na více zařízeních současně. Wi-Fi 6 také poskytuje silnou síť, která umožňuje celé rodině streamovat, hrát nebo pracovat bez obav z ukládání do vyrovnávací paměti, výpadků nebo rušení.

Na Wi-Fi Mesh Systém se můžete vždy spolehnout.
Užijte si inteligentní (AI) optimalizaci své sítě, protože vestavěný AI Wi-Fi optimalizátor vás nepřetržitě připojuje k nejlepšímu Wi-Fi kanálu, abyste své připojení mohli využít na maximum. Jedinečná technologie AI beamforming vytváří spolehlivé spojení mezi každým uzlem pro bleskurychlou Wi-Fi v celém vašem domě.

Nevídaná rychlost a účinnost.
Zvyšte kapacitu své sítě až 4x pomocí MU-MIMO, OFDMA a BSS Coloring, aby vaše síť mohla obsloužit více zařízení s neuvěřitelnou účinností. Nyní můžete ke své chytré domácnosti připojit až 128 zařízení*, aniž byste se museli starat o svou síť.

Gigabit porty pro kabelové připojení.
Každá jednotka disponuje 2x Gigabit LAN porty a 1x Gigabit WAN portem pro kabelové připojení.

Zůstaňte připojení i při pohybu z místnosti do místnosti.
Naše technologie Smart Roaming vytváří jedinou bezproblémovou síť, která zajišťuje, že vaše zařízení jsou automaticky připojena k nejsilnějšímu možnému signálu. Proto i při pohybu z místnosti do místnosti budete mít vždy nejlepší možné připojení bez obav z možného výpadku signálu.

Pro rozšíření Wi-Fi do většího prostoru přidejte další zařízení.
Od 1 patrových bytů po 4 patrové domy a sklepy až po zahradní terasy – další jednotky EAGLE PRO AI M32 rozšíří vaši síť a poskytnou vám bezproblémové vysokorychlostní internetové pokrytí, které eliminuje mrtvé zóny v těch těžko přístupných místech napříč nemovitostmi jakékoli velikosti. Maximální počet jednotek z řady EAGLE PRO AI je 4 jednotky.

Chrání vaše soukromí a dodává pocit bezpečí.
Nejnovější pokročilý bezpečnostní standard WPA3 Wi-Fi šifruje provoz vaší sítě a chrání vaši bezdrátovou síť před vnějšími hrozbami. WPA3 také obsahuje nový protokol pro ověřování a zabezpečení připojení vašich zařízení a ochrání vaši síť před útoky.

Vy jste šéf.
Mějte plnou kontrolu nad připojením všech ve vaší domácnosti. Nastavte jasná pravidla a časový plán, tak aby všichni byli spokojeni.Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.500
Výška (cm): 7.11
Šířka (cm): 18.57
Hloubka (cm): 16.46

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 2.000
Výška (cm): 28.90
Šířka (cm): 21.60
Hloubka (cm): 22.80
EAN: 790069463235

Záruční doba: 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Router
Hmotnost: 2 kg
Šířka: 21.60000
Výška: 28.90000
Hloubka: 22.80000
Objem: 0.01423

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: