Stvebnice PIXIO Orange Animals magnetická

Neohodnoceno
Značka: PIXIO
1 949 Kč
skladem
Můžeme doručit do:
30.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doporučený věk:
Materiál: magnetický
Počet dílů: 162

Stavebnice PIXIO Orange Animals magnetická

DESIGNOVÁ ŘADA PIXIO Orange Animals obsahuje 162 bloků PIXIO ve 3 barvách. Umožní oživit vaše kreativní nápady a přinesou barevnou radost do života. Začněte stavbou jednoduchých modelů podle pokynů a poté, až budete připraveni, přejděte k vytváření vlastních návrhů. S touto sadou postavíte mnoho zvířat jako jsou tygr, liška, medvěd, lama, jelen a mnoho dalších. Pixio je splněný sen pro fanoušky Pixel Art a hráče Minecraftu. Použijte jej jako učební zdroj pro rozvoj kreativity dětí. Obsahuje 3 barvy, které vám pomohou přeměnit jednoduché tvary na skvělé objekty a postavy (černá 28x, bílá 48x, oranžová 92x).

HLAVNÍ VLASTNOSTI

 • Rozvoj schopností hravou formou
 • Podpora rozvoje jemné motoriky, prostorového uvažování a představivosti, kreativity, plánování a řešení problémů
 • Interaktivní aplikace PIXIO s množstvím kreativních 3D modelů 
 • Možnost upevnit na kovové plochy – např. lednice, magnetická tabule apod.
 • Sady Pixio jsou mezi sebou plně kompatibilní
 • Skvělý nástroj pro fanoušky Pixel Art nebo hráče Minecraft
 • Certifikovaný produkt s oceněním za design – Red Dot Design Award, Toy Award, A´DESIGN AWARD Gold a A´DESIGN AWARD Platinum
 • 162 bloků - černá 28x, bílá 48x, oranžová 92x

CHYTRÉ MAGNETICKÉ BLOKY

 • Každý z magnetických bloků PIXIO je kostka o velikosti 8x8x8mm. Uvnitř je 6 malých magnetů vážících méně než 1 g. Chytrý a unikátní design magnetů dávají nekonečné možnosti skládaní obrazců – neexistuje špatný postup, jak stavět a tvořit, protože jde jenom o kreativitu, představivost a šikovnost tvůrce. Všechny modely PIXIO jsou mezi sebou kompatibilní.

INTERAKTIVNÍ APLIKACE PIXIO

 • V každém balení produktů PIXIO je zdarma kód, který umožňuje přístup k exkluzivnímu obsahu aplikace. Stáhněte si aplikaci z Google Play nebo APP Store a prozkoumejte více než 1000 nápadů, jak tvořit pixelové objekty a 3D obrazce.

UČENÍ A ROZVOJ SCHOPNOSTÍ HRAVOU FORMOU

 • Aplikace PIXIO spolu se stavebnicí PIXIO pomáhá učit se hrou. Pomáhá rozvíjet kreativitu, představivost, tvořivé a kritické myšlení, prostorové uvažování a zdokonaluje jemné motorické dovednosti.

PIXIO JE CERTIFIKOVANÝ PRODUKT

 • PIXIO je certifikovaný produkt v souladu s bezpečnostními normami CE a ASTM pro hračky. Může být smyslovou interaktivní hračkou pro děti, která pomáhá rozvíjet kreativní uvažování v prostoru a kritické myšlení. Skládaní bloků také pomáhá zlepšovat jemnou motoriku dětí.

PIXEL ART A MINECRAFT S PIXIO

 • V dnešním moderním světě je velice populární tvoření umění pomocí pixelů – tzv. Pixel Art. V posledních letech jsou na vzestupu různé typy NTF a díky PIXIO blokům můžete vytvářet tyto obrazce také v reálném životě. Svoje zalíbení si určitě najdou i příznivci a hráči populární hry Minecraft.Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 1.620
Výška (cm): 0.80
Šířka (cm): 0.80
Hloubka (cm): 0.80

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.175
Výška (cm): 4.50
Šířka (cm): 16.50
Hloubka (cm): 16.50
EAN: 4897105240136

Záruční doba: 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní stavebnice
Hmotnost: 0.18 kg
Šířka: 16.50000
Výška: 4.50000
Hloubka: 16.50000
Objem: 0.00123

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: