Sterilizátor TrueLife SonicBrush UV Sterilizer

Neohodnoceno
Značka: TrueLife
445 Kč
skladem
Můžeme doručit do:
27.9.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ přístroje: sterilizátor
Použití:
Napájení 12 / 24 V: NE
Funkce: sterilizuje

Provedení výrobku: bílá barva

UV sterilizátor zubních kartáčků

 • UV-C záření
 • Kompatibilní s většinou kartáčků a hlavic na trhu
 • Ničí 99,9 % bakterií a virů, časovač
 • Automatické vypnutí
 • Napájení: USB kabel
 • Kompaktní rozměry
 • Barva: bílá

TrueLife SonicBrush UV Sterilizer – UV Sterilizátor zubních kartáčků

Není příliš překvapující, že ve vlhkém prostředí štětin zubních kartáčků a koupelen celkově se velice daří množícím se bakteriím. Vždycky, když vkládáme kartáček do úst, se tak vystavujeme riziku infekce. To je zásadní důvod, proč je zubní kartáček potřeba pravidelně měnit. Jeho životnost však dokáže prodloužit i účinná sterilizace. Pomocí UV-C sterilizátoru TrueLife SonicBrush UV Sterilizer lze zubní kartáčky sterilizovat s vysokou účinností. Toto zařízení totiž dokáže zlikvidovat až 99,9 % bakterií. Kromě toho je jeho používání intuitivní a kompatibilita je zaručena pro většinu kartáčků a kartáčkových hlavic na trhu. Sterilizátor je kompaktní, a tak si ho s sebou můžete brát i na cesty. A k jeho nabíjení využijete klasický USB kabel.

Doplněk péče o váš chrup
Malý, ale účinný UV sterilizátor značky TrueLife umí vysoce efektivně ničit bakterie, usazující se na štětinách hlavic zubních kartáčků. Využívá k tomu UV-C záření o vlnové délce 200-275 nm. To proniká až k membránám nejen bakterií, ale i dalších mikroorganismů, jako jsou viry a plísně, a tím je tak zabráněno v šíření. Sterilizátor je vhodný pro většinu hlavic elektrických kartáčků i většinu ručních kartáčků na trhu.

Na doma i na cesty
Sterilizátor je velice kompaktní, a tak si ho s sebou můžete brát klidně i na cesty. Nabíjet ho lze přes USB kabel, jehož druhou stranu můžete propojit třeba s powerbankou. Takže ho využijete i tam, kde jinak není přístup k elektřině. V domácím prostředí se vám zase bude hodit praktický držák na zeď.

Snadné ovládání
Opravdu snadné ovládání sterilizátoru zvládne úplně každý. Stačí stisknout tlačítko, načež se otevře víko sterilizátoru, dovnitř umístíte kartáček a víko zase zavřete. Po automatickém spuštění procesu sterilizace počkáte přesně tři minuty, po kterých se přístroj opět sám vypne.

Popisky k ikonám

 • LED UV světlo – UV-C záření efektivně vydezinfikuje vzduch, vodu, povrchy i předměty, a tím zabraňuje šíření infekcí. UV-C záření blokuje množení a další šíření bakterií, virů a plísní tím, že proniká až k jejich membránám.
 • Ničí 99,9 % bakterií – Sterilizátor TrueLife zubní kartáčky dezinfikuje velice efektivně, čímž zničí až 99,9 procenta bakterií.
 • Časovač – Sterilizace je v případě tohoto sterilizátoru automatický proces – zařízení se po zavření víka samo zapne a po třech minutách i automaticky vypne.
 • Automatické vypnutí – Proces sterilizace je šetrný i k baterii sterilizátoru, a to díky automatickému vypnutí zařízení po dokončení procesu.
 • USB nabíjení – Sterilizátor snadno nabijete díky přiloženému USB kabelu. Ten lze využít buďto v kombinaci s klasickou nabíječkou nebo s powerbankou. A díky tomu, že je odnímatelný, můžete sterilizátor jednoduše přenést k nejbližší zásuvce, nemáte-li ji po ruce hned v koupelně.
 • Rozbalte a používejte – Žádné extra přípravy ani vrtání nejsou nutné. K samotnému sterilizátoru žádné kabely přivádět nemusíte a držák jednoduše přilepíte pomocí 3M nálepky.
 • Na doma i na cesty – Zařízení je velice kompaktní, a tak si ho můžete sbalit kamkoliv s sebou. Praktický držák pak usnadňuje skladování sterilizátoru v domácích podmínkách.
 • Vhodné pro manuální i elektrické kartáčky – Díky své univerzálnosti je UV sterilizátor kompatibilní s většinou hlavic elektrických kartáčků i většinou manuálních kartáčků, které jsou dostupné na trhu.
 • Jednoduché ovládání – Sterilizátor kompletně ovládnete prostřednictvím jediného tlačítka, kterým otevřete víko zařízení. Po zavření víka se už o zbytek procesu postará sám sterilizátor.
 • Bezpečnost nade vše – Skutečně není nutné se bát toho, že by se UV světlo dostalo ven ze sterilizátoru. I mírné otevření dvířek zaznamená automatická detekce, která ihned zastaví celý proces sterilizace.


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.040
Výška (cm): 5.60
Šířka (cm): 4.70
Hloubka (cm): 2.10

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.090
Výška (cm): 3.50
Šířka (cm): 9.50
Hloubka (cm): 9.30
EAN: 8594175356311

Záruční doba: 24 měsíců

UV sterilizátor zubních kartáčků, UV-C záření, kompatibilní s většinou kartáčků a hlavic na trhu, ničí 99,9 % bakterií a virů, časovač.

Doplňkové parametry

Kategorie: ohřívač, sterilizátor
Hmotnost: 0.09 kg
Šířka: 9.50000
Výška: 3.50000
Hloubka: 9.30000
Objem: 0.00031

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: