Dálkově ovládané zásuvky, bílé (P0070)

Neohodnoceno
Značka: EMOS
355 Kč
Na dotaz
Můžeme doručit do:
26.8.2024
Položka byla vyprodána…

SADA 3x dálkově ovládané zásuvky + 1x dálkový ovladač

Bílé dálkově ovládané zásuvky EMOS P0070 vám umožní zapínat a vypínat do nich připojené spotřebiče, aniž byste se museli vůbec dotknout zástrčky. Součástí balení je jednoduchý dálkový ovladač a 3V baterie CR2032 pro jeho napájení. Dosah signálu je až 25 metrů.

Internetový obchod

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bílé dálkově ovládané zásuvky EMOS P0070 vám umožní zapínat a vypínat do nich připojené spotřebiče, aniž byste se museli vůbec dotknout zástrčky. Součástí balení je jednoduchý dálkový ovladač 3V baterie CR2032 pro jeho napájení. Dosah signálu je až 25 metrů.

Specifikace dálkově ovládaných zásuvek EMOS P0070

Balení obsahuje, kromě ovladače a baterie, 3 dálkově ovládané zásuvky P0070 od léty prověřené společnosti EMOS. Ve volném prostoru můžete zásuvky zapnout či vypnout až na vzdálenost 25 metrů, tudíž je můžete umístit kdekoli v rodinném domě a se signálem nebude potíž. Samozřejmě čím méně překážet v cestě, tím je signál spolehlivější a silnější. Ovladač dovede spínat až 4 zásuvky.

Každá z dálkově ovládaných zásuvek P0070 je opatřena LED kontrolkou, která svítí, když je zásuvka zapnutá a bliká, je-li připravena k párování s ovladačem. Párování provedete tak, že zasunete vidlici dálkové zásuvky do jedné z vašich síťových zásuvek a stisknete na ní tlačítko ON/OFF po dobu 3 sekund. Jakmile začne kontrolka na zásuvce blikat, přibližte k ní ovladač a stiskněte tlačítko (A, B, C nebo D), k němuž chcete zásuvku přiřadit. Jakmile je proces párování hotový, kontrolka přestane blikat a zůstane svítit.

Přiřadíte-li při párování dálkovou zásuvku omylem k jinému tlačítku ovladače, než jste původně zamýšleli, podržte tlačítko ON/OFF po dobu 6 sekund. LED kontrolka bude zhruba 3 sekundy blikat, načež zhasne a to znamená, že nastavení bylo smazáno a můžete provést nové párování.

Upozornění: Zásuvky EMOS P0070 nepřipojujte do sebe navzájem. Nepoužívejte je také společně se zařízeními, která mají být vždy pod dohledem a mohou způsobit požár, jako je například žehlička a podobně.

Nabízíme různé spínací přístroje, jako třeba bezdrátové přijímače, vysílače a dálková ovládání a tak dále, ale také vypínače a zásuvky známých značek, jako jsou například ABB, Legrand či Schneider Electric.

Technické detaily zásuvek EMOS P0070

Dálkově ovládané zásuvky EMOS P0070 jsou konstruovány pro použití pod napětím 230 V a maximálním proudem 4,35 A. Jedná se o klasické zásuvky francouzského typu, jejichž maximální zátěž činí 1 000 W. Přenosová frekvence ovladače je 433,92 MHz.

Certifikáty výrobku

  • Dálkově ovládané zásuvky bílé EMOS P0070 1905120004 splňují příslušné normy ČSN.
 
Nejdůležitější parametry
produkt dálkově ovládané zásuvky, 3 zásuvky + 1× dálkový ovladač
počet zásuvek 1× 2P + PE
napětí/proud 230 V~/4,35 A max.
krytí IP20
vypínač ne
barva bílá
Ostatní parametry
dálkový ovladač napájení 1× CR2032 3 V (součástí balení)
materiál plast
pozice ochranného kontaktu neuvádí se
dětské clonky ano
možnost ovládání až 4 zásuvky
typ FRENCH
počet pólů 2P + PE
max. zátěž 1 000 W
dosah signálu až 25 m ve volném prostoru
easy learning manuální přiřazení zásuvek k ovladači
přenosoná frekvence 433,92 MHz
venkovní použití ne
prodejní obal 1 ks, krabička
Dokumenty a soubory ke stažení
 

FAQ – časté dotazy

Zásuvky se prodávají jen po celých sadách. Na jedno tlačítko můžete mít i vícero zásuvek.

Návod naleznete v sekci: Nastavení – párování zásuvky s dálkovým ovladačem

• Zasuňte vidlici bezdrátové zásuvky do síťové zásuvky 230 V ~. 
• Stiskněte tlačítko ON/OFF umístěné na zásuvce po dobu 3 sekund a poté tlačítko uvolněte. LED kontrolka začne blikat. Signalizuje tím, že je připravena k párování s dálkovým ovladačem. 
• Přibližte dálkový ovladač k zásuvce a stiskněte kterékoliv tlačítko na levé straně dálkového ovladače A až D za účelem spárování kódů. LED kontrolka bude svítit. Signalizuje tím, že párování proběhlo úspěšně.
• Připojte elektrický spotřebič do bezdrátové zásuvky a zapněte jej. 
• Stiskněte příslušné tlačítko ON (ZAPNUTO) na dálkovém ovladači, čímž zapnete zásuvku. LED kontrolka na zásuvce svítí a indikuje, že zásuvka je zapnutá. 
• Výše popsaným způsobem můžete spárovat další bezdrátové zásuvky s dálkovým ovladačem. 
• Pokud uděláte při párování chybu a potřebujete párování změnit, podržte tlačítko na zásuvce po dobu 6 sekund a poté tlačítko uvolněte, LED kontrolka se rozbliká a po cca 3 sekundách zhasne. Nastavené hodnoty budou smazány.
• Dodržujte minimální vzdálenost bezdrátových zásuvek od sebe. V provozu by měla být více než 50 cm

Pokud uděláte při párování chybu a potřebujete párování změnit, podržte tlačítko na zásuvce po dobu 6 sekund a poté tlačítko uvolněte, LED kontrolka se rozbliká a po cca 3 sekundách zhasne. Nastavené hodnoty budou smazány.
Toto zapojení se nedoporučuje z důvodu ochrany před vícero přechody a vznikem velkého oteplení, přechodového odporu a ztrát.
Ne, nepamatuje.
Ano, tato kombinace je možná.

Tlačítko ON/OFF je LED dioda. Pro správný postup párování se musí podržet 3 sekundy. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Napájecí zdroje
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: