CSC fotoaparát Canon EOS R10 + RF-S 18-45 IS STM, černý

Neohodnoceno
Značka: Canon
24 446 Kč
skladem
Můžeme doručit do:
12.12.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ fotoaparátu : kompakt s výměnným objektivem
Doporučená kategorie: začátečník
Menu v CZ / SK jazyku: ANO
Materiál těla: kov
Rozlišení (foto) (Mpx): 24.2
Formát snímače: APS-C
Druh snímače: CMOS
Velikost snímače (CSC) (mm): APS-C
Formát záznamu foto: JPEG; RAW
Min. citlivost (ISO): 100
Max. citlivost (ISO): 32000
Bajonet: RF
Počet objektivů v setu: 1
Stabilizace objektivu: ANO
Stabilizace snímače: NE
Elektronická stabilizace: NE
Min. ohnisková vzdálenost (mm): 18
Max. ohnisková vzdálenost (mm): 45
Světelnost objektivu (f/): 4.5 – 6.3
Průměr závitu objektivu: 49
Sluneční clona v balení: NE
Sekvenční snímání (sn./s): 23
Samospoušť (min. prodleva) (s): 2
Interní blesk: ANO
Nastavení interního blesku v EV: ANO
Externí blesk: ANO
Detekce obličeje: ANO
Kreativní režimy: 15
Systém ostření: AF Tracking
Pomocné světlo AF: ANO
Vyvážení bílé: s výběrem světelného zdroje
Kompenzace expozice +/-EV délka kroku: -3 až +3 EV v krocích po 1/3 EV
Nejkratší čas expozice (s): 1/16 000
Nejdelší čas expozice (s): 30
Typ hledáčku: elektronický
Zorné pole hledáčku (%): 100
Rozlišení hledáčku (px): 2360000
Velikost LCD (cm): 7.5
Rozlišení LCD (px): 1040000
Polohovatelný displej: ANO
Dotykový displej: ANO
Konektory: HDMI (mini); USB konektor
Wi-Fi: ANO
Propojení Bluetooth: ANO
NFC: NE
Podpora přímého tisku: NE
GPS: NE
Max. rozlišení videa: 4K (3840 × 2160)
Hodnota fps: 30
Formát záznamu videa: MOV
Vodotěsnost : NE
Typ baterií: Li-Ion akumulátor
Výrobek Hmotnost (kg) (kg): 0,559
Barva: černá
Podpora paměťových karet: ANO
Podporované paměťové karty / typ karty: SD Card; SDHC (SD High-Capacity); SDXC (SD Extended-capacity)

Provedení výrobku: černá barva

Canon EOS R10
Fotoaparát je tak všestranný, že zvládne prakticky cokoli. Je ideálním společníkem na cesty. Dokonalým nástrojem pro tvorbu hybridního obsahu. Vaším prostředkem pro kreativní sebevyjádření.

Objevujte, kamkoli jdete
Dokonalý další krok ve fotografování. Ať už přecházíte z první digitální zrcadlovky, smartphonu, nebo kompaktního fotoaparátu, fotoaparát EOS R10 vám jednoduše poskytne více. Více technologií, více funkcí, větší přenosnost, větší kreativitu.

Zaváděcí nabídka upevňovacího adaptéru Canon EF-EOS R
Pozvedněte snadno svou digitální zrcadlovku díky naší zaváděcí nabídce: Součástí balení je upevňovací adaptér Canon EF-EOS R. Používejte stávající objektivy EF a EF-S od digitální zrcadlovky a zachovejte stejnou kvalitu, výkon a funkčnost s fotoaparátem EOS R10. Tato nabídka platí pouze během uvedení fotoaparátů Canon EOS R7 a EOS R10 na trh.

Lepší ostrost
Fotoaparát EOS R10 je vybaven naším proslulým systémem zaostřování Dual Pixel CMOS AF II, který je naprogramován pomocí technologie umělé inteligence s hloubkovým učením pro pokročilé rozpoznávání objektů. Je rychlý, přesný a neuvěřitelně citlivý za slabého osvětlení – ve skutečnosti je přesný i v situacích, kdy je světlo pouze z měsíčního svitu.

Vychutnejte si nový typ automatického zaostřování
Fotoaparát EOS R10 dokáže rozpoznat lidi, vozidla a zvířata – například kočky, psy a ptáky – a sledovat je, jak se pohybují kdekoli v záběru. I rychle se pohybující objekty jsou vykresleny dokonale ostře.
Při fotografování lidí fotoaparát EOS R10 nejprve upřednostňuje oči, „okna to do duše“ fotografovaného objektu. Pokud nejsou viditelné, pak je místo nich sledován obličej. A pokud se objekt na chvíli odvrátí, je na řadě hlava a poté tělo.

Vyšší rychlost
Instinktivně reagujte a zachyťte prchavé okamžiky v čase pomocí série vysokorychlostních snímků – ideální při fotografování divoké přírody a sportu. Fotoaparát EOS R10 dokáže zachytit souvislé série snímků typu RAW, JPEG nebo HEIF rychlostí až 15 snímků za sekundu (nebo 23 sn./s pomocí elektronické závěrky fotoaparátu). Fotoaparát při tom sleduje objekt v celém záběru a průběžně upravuje zaostření a expozici v reakci na měnící se scénu.

Zachycení okamžiků ve zlomku sekundy
V režimu kontinuálního snímání do formátu RAW lze pořizovat fotografie rychlostí až 30 sn./s s ořezem 75 %, přičemž snímky se ukládají do jednoho filmového souboru, což umožňuje úhledné a snadné uspořádání. Jednotlivé snímky lze poté extrahovat, zpracovat a upravit pomocí našeho bezplatného softwaru Digital Photo Professional (DPP). Pokud je v nabídce fotoaparátu povoleno předsnímání, fotoaparát EOS R10 zachytí 0,5 s akce před stisknutím tlačítka spouště, takže vždy zachytíte ten dokonalý kouzelný okamžik.

Rychlá reakce
Fotoaparát také rychle zareaguje na vaše příkazy a přináší vám obrovskou výhodu, pokud jde o zachycení rozhodujícího okamžiku. Procesor DIGIC X poskytuje citlivé ovládání a minimální prodlevu nebo zatmění hledáčku, takže budete vždy cítit spojení se svým objektem.

Lepší flexibilita
Ať už pořizujete fotografie, video nebo kombinaci obou, fotoaparát EOS R10 vždy zajistí špičkovou kvalitu snímků. Je také přenosný, váží pouhých 429 g, takže si jej vždy můžete vzít s sebou.

Rozlišení 4K, které překoná vaše očekávání
Fotoaparát EOS R10 pořizuje mimořádné videozáznamy v rozlišení 4K, které vypadají skvěle na displejích UHD a umožňují ořezávání bez ztráty kvality při úpravách projektů v rozlišení Full HD. Filmaři si mohou vybrat mezi rozlišením 4K/60p, a dosáhnout tak dokonale plynulé reprodukce pohybujících se objektů a efektů zpomaleného pohybu, a ohromujícím převzorkovaným rozlišením 4K/30p vytvořeným z výstupu 6K ze snímače fotoaparátu s rozlišením 24,2 megapixelu. Výsledky musíte vidět, abyste uvěřili.

Maximální jednoduchost a uspokojivější použití
Od okamžiku, kdy fotoaparát EOS R10 vezmete do ruky, budete mít pocit, že jste s ním propojeni, jako by se jednalo o rozšíření vašeho kreativního já. Tlačítka a voliče se instinktivně nacházejí pod prsty a palci a elektronický hledáček fotoaparátu (EVF) nabízí jasný a přesný pohled na svět.

Režim OVF Assist
K dispozici je dokonce režim OVF Assist, který pomáhá těm, kteří přecházejí z fotoaparátů s optickými hledáčky, jako jsou digitální zrcadlovky.

Elektronický hledáček
Elektronický hledáček fotoaparátu EOS R10 s 2,36 miliony bodů přesně ukazuje, jak bude zachycený snímek vypadat, od hloubky ostrosti po vyvážení bílé a styl Picture Style. Je pohodlný, snadno se používá a je přizpůsobitelný, takže uvidíte jen ty informace, které potřebujete.

Otočný dotykový displej
Elektronický hledáček je doplněn velkým otočným dotykovým displejem s úhlopříčkou 7,5 cm a 1,04 milionu bodů, který vám umožní zvolit kompozici a držet fotoaparát opravdu vysoko nebo nízko, takže můžete zachytit jiný pohled na objekt.

Výhoda snímače APS-C
Protože je fotoaparát EOS R10 postaven na snímači velikosti APS-C, nabízejí objektivy 1,6× větší dosah teleobjektivu než ekvivalentní ohniskové vzdálenosti plnoformátového fotoaparátu. Dostaňte se hned vedle objektu a pořiďte snímky divoké přírody, které vyplňují záběr, a akční snímky, které silně zapůsobí.

CANON RF-S 18-45MM F4.5-6.3 IS STM
Zahajte své bezzrcadlové dobrodružství s fotoaparátem řady EOS R se snímačem APS-C s objektivem, který pokryje všechny vaše potřeby co do fotografování i natáčení videí. Lehký a kompaktní objektiv RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM nabízí optický stabilizátor obrazu s rozsahem 4 EV a praktický rozsah zoomu 18–45 mm1 pro každodenní skvělé výsledky.

Každodenní průzkum začína ZDE
Zachyťte každodenní okamžiky s objektivem, který je ideální k pořizování snímků i videí ve skvělé kvalitě. Díky praktickému rozsahu zoomu a zaostřování zblízka se tento objektiv pro fotoaparáty řady EOS R se snímačem APS-C dokonale hodí k zachycování situací ze života. Optický stabilizátor obrazu s rozsahem 4 EV tohoto kompaktního, lehkého a tichého objektivu zajišťuje mimořádnou univerzálnost, díky níž překonáte otřesy fotoaparátu i při slabém osvětlení.

Ideální objektiv do začátku prozkoumávání
Zachyťte život v celé jeho kráse pomocí kompaktního objektivu se snímačem APS-C pro fotoaparáty řady EOS R, který disponuje rozsahem zoomu 29–72 mm (ekvivalent pro 35mm film). Je ideální na cestování, rodinné fotografie nebo i vlogování a lze jej snadno uskladnit do brašny.

Ostré a stabilní snímky a videa při snímání z ruky
Když máte po ruce stabilizaci obrazu s rozsahem 4 EV, použijete blesk jen výjimečně. Objektiv vám zajistí jistotu a stabilitu při snímání a při použití kompatibilního fotoaparátu získáte ještě větší míru kompenzace.

Plynulé a tiché zaostřování s kreativním ovládáním
Motor STM umožňuje plynulé, tiché a přesné zaostřování, kruhová clona f/4,5–6,3 se sedmi lamelami je ideální pro vytváření uměleckých zvýraznění v rozostřené oblasti neboli „bokeh“.

Experimentujte s ručním zaostřováním
Jděte na to ručně a zaostřete zblízka díky vyššímu zvětšení v režimu ručního zaostřování. Jde o dokonalé řešení pro zachycení objektů s nádhernými detaily, které vám umožňuje přiblížit se až na 15 cm s 0,25násobným zvětšením.

Lehký a kompaktní – ideální pro každý den
Kombinovaná hmotnost objektivu RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM a bezzrcadlového fotoaparátu EOS R se snímačem APS-C je o poznání nižší než při použití digitální zrcadlovky. Nižší hmotnost znamená, že můžete fotoaparát používat déle, a nikdy tak nezmeškáte jediný okamžik.

Specifikace
Ohnisková vzdálenost 18–45 mm (ekvivalent pro 35mm film: 29–72 mm)
Stabilizátor obrazu s rozsahem 4 EV
Clona se 7 lamelami
Zaostřovací/ovládací kroužek
Motor STM
Navrženo pro fotoaparáty řady EOS R se snímačem APS-C
Objektiv RF-S kompatibilní s bajonetem RF

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.429
Výška (cm): 8.80
Šířka (cm): 12.60
Hloubka (cm): 8.30

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 1.275
Výška (cm): 16.00
Šířka (cm): 20.00
Hloubka (cm): 29.00
EAN: 4549292189773

Záruční doba: 24 měsíců

Bezzrcadlovka v setu s objektivem, APS-C CMOS snímač 24,2 Mpx, bajonet RF, video 4K (3840x2160)/30 fps, stabilizace objektivu, citlivost (ISO) až 32 000, LCD 7,5 cm dotykový polohovatelný displej, Wi-Fi, hmotnost 0,559 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompakty s výměnným objektivem
Hmotnost: 1.28 kg
Šířka: 20.00000
Výška: 16.00000
Hloubka: 29.00000
Objem: 0.00928

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: