CSC fotoaparát Sony Alpha 7C černý, tělo

Neohodnoceno
Značka: Sony
49 473 Kč
skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ fotoaparátu : kompakt s výměnným objektivem
Menu v CZ / SK jazyku: ANO
Rozlišení (foto) (Mpx): 24.2
Formát snímače: Full-Frame
Druh snímače: Exmor R CMOS
Velikost snímače (CSC) (mm): 35
Formát záznamu foto: JPEG; RAW
Min. citlivost (ISO): 100
Max. citlivost (ISO): 51200
Bajonet: Sony E
Počet objektivů v setu: pouze tělo
Stabilizace snímače: ANO
Elektronická stabilizace: ANO
Sekvenční snímání (sn./s): 10
Samospoušť (min. prodleva) (s): 2
Externí blesk: ANO
Detekce obličeje: ANO
Kreativní režimy: 8
Pomocné světlo AF: ANO
Vyvážení bílé: automatické; manuální; s výběrem světelného zdroje
Kompenzace expozice +/-EV délka kroku: -5 až +5 EV v krocích po 1/3 nebo 1/2 EV
Typ hledáčku: elektronický
Zorné pole hledáčku (%): 100
Rozlišení hledáčku (px): 2359296
Velikost LCD (cm): 7.5
Rozlišení LCD (px): 921600
Polohovatelný displej: ANO
Dotykový displej: ANO
Konektory: mikrofon; reproduktor; USB C; USB konektor
Wi-Fi: ANO
Propojení Bluetooth: ANO
NFC: ANO
Podpora přímého tisku: ANO
GPS: NE
Max. rozlišení videa: 4K (3840 × 2160)
Hodnota fps: 30
Typ baterií: Li-Ion akumulátor
Vodotěsnost : NE
Výrobek Hmotnost (kg) (kg): 0,509
Barva: černá
Podpora paměťových karet: ANO
Podporované paměťové karty / typ karty: SD Card; SDHC (SD High-Capacity); SDXC (SD Extended-capacity)

Provedení výrobku: černá barva

Vyjádřete se v plném rozsahu
Špičkový výkon a mimořádná kvalita obrazu

Navzdory kompaktní velikosti těla fotoaparátu, které je nejmenší a nejlehčí na světě, poskytuje fotoaparát Alpha7C působivou kvalitu obrazu pro fotografie i videa, kterou očekáváte od fotoaparátu typu Full-Frame. Rychlé a stabilní automatické ostření v široké oblasti, bleskově rychlé souvislé fotografování a praktický otočný monitor LCD pomáhají zachytit akci, ať nastane kdykoli.

Zpracování obrazu Full-Frame v kompaktním těle
Vynikající zachytávání světla zajišťuje vysoce kvalitní snímky s nízkým šumem

Větší snímače vytvářejí lepší snímky a snímač Full-Frame fotoaparátu Alpha7C je mnohem větší než snímače ve smartphonech, kompaktních digitálních fotoaparátech a fotoaparátech typu APS-C podobné velikosti s vyměnitelnými objektivy. Výsledné zvýšené zachytávání světla umožňuje pořizovat snímky v profesionální kvalitě se sníženým šumem a zachováním většího množství detailů v oblastech stínů i světel.

Kompaktní velikost, snadná obsluha
Fotoaparát Alpha7C byl stvořen jako kompaktní, lehký a přenosný, bez jakýchkoli kompromisů ohledně skutečného výkonu fotoaparátu typu Full-Frame. Tohoto cíle bylo dosaženo vývojem nových mechanických součástí, jako jsou prostorově úsporná závěrka a jednotka optické stabilizace, a také vylepšením uspořádání a konstrukce.

Užijte si výhodu formátu Full-Frame
Snímač Full-Frame fotoaparátu Alpha7C dokáže více, než jen zachytit větší množství světla. Díky své velkosti a větší velikosti pixelů nabízí vylepšenou hloubku obrazu, větší dynamický rozsah a více detailů.

Objektivy, které doplní váš styl
Bajonet E: širokoúhlé, tele- a videoobjektivy a speciální objektivy

Ať už jste začátečník, nebo profesionál, fotograf, nebo tvůrce videí, máte k dispozici rozmanitou řadu více než 50 objektivů s bajonetem E, které vám pomohou zvýšit kreativitu. Kompaktní objektivy Full-Frame poskytují výjimečné snímky s nízkým zkreslením, a to i při velkých ohniskových vzdálenostech, a umožňují dosáhnout nádherné hloubky snímků a efektu bokeh.

Záznam v rozlišení 4K pro nádherné záběry
Malá hloubka ostrosti umožňuje efekt bokeh, což je jedna z předností fotoaparátů typu Full-Frame. Čtení plného počtu pixelů bez použití technologie pixel binning umožňuje převzorkování na záznam 6K a tvorbu čistého obrazu s menším výskytem moaré.
*K záznamu videa ve formátu XAVC S je nutná karta SDHC/SDXC třídy 10 nebo vyšší. K záznamu rychlostí 100 Mb/s je potřeba karta UHS rychlostní třídy 3.

Více možnosti vyjádření díky profilům S-Log a HLG a obrazovému profilu
Díky podpoře profilu S-Log3 můžete zachytit dynamický rozsah 14 kroků, který během zpracování odhaluje detaily ve stínech a světlech. Profil HLG (Hybrid Log-Gamma) usnadňuje přehrávání a pracovní postup HDR a obrazový profil poskytuje možnosti nastavení pro snímání.

Zachyťte akci tak, jak se odehrává, v nádherných detailech
Díky nejmodernějšímu automatickému ostření a schopnosti rychlého souvislého fotografování nezmeškáte důležitý záběr, který se odehraje během zlomku sekundy. Jednotka optické stabilizace obrazu fotoaparátu Alpha7C zachová stabilní a nerozmazaný obraz, ať už fotografujete, nebo zaznamenáváte videa.

Automatické ostření najde objekt a bude na něj nepřetržitě zaostřovat
Fotoaparát Alpha7C využívá vylepšení automatického ostření jako náš model Alpha9 díky jedinečnému systému 4D FOCUS pro rychlé snímání objektů a stálé sledování. Celkem 693 bodů automatického ostření s fázovou detekcí pokrývá přibližně 93 % plochy obrazu.

Spolehněte se na nepřetržité sledování objektu
Sledování a automatické zaostření na oči v reálném čase

Sledování objektu přispívá k pořizování portrétů. Stejně jako u předchozích modelů můžete zaměřit fotoaparát na objekt a stisknutím tlačítka spouště závěrky do poloviny aktivovat automatické zaostření na oči v reálném čase. Fotoaparát Alpha7C má funkcí, která umožňuje sledování v reálném čase stisknutím tlačítka AF-ON, i když není nastaven režim AF-C, což vám umožní použít sledování v reálném čase. Zaostření je zachováno, i když je obličej částečně zakrytý.

Dokonale zaostřené portréty zvířat
AF na oči zvířat v reálném čase* sleduje oči zvířat a zaostřuje na ně

Pořizování snímků mazlíčků a zvířat je jednodušší díky automatickému ostření se špičkovým algoritmem od společnosti Sony. Rychlá automatická detekce a sledování očí zvířat, a nikoli špičky čenichu nebo vousů, udržuje vše dokonale zaostřené, takže to prostě svěřte fotoaparátu. Funkce pracuje spolehlivě, i když se v záběru objeví překážka nebo když se změní orientace fotoaparátu z vodorovné na svislou nebo naopak.
*Dostupné pouze pro fotografie.

Nastavení rychlosti přechodu ostření při změně zaostření
Můžete určit rychlost přechodu, s kterou se automatické ostření přesune z jednoho objektu na druhý. K dispozici je sedm úrovní, od plynulého a pomalého přechodu po rychlý přesun ostření.

Pořizování zpomalených a zrychlených záběrů
Oproti reálnému času až 5x pomalejší nebo až 60x rychlejší interní záznam

Dalším kreativním prvkem, kterým můžete obohatit videa, je změna rychlosti záznamu, které lze snadno dosáhnout v režim S&Q fotoaparátu Alpha7C. Podporuje vysokorychlostní záznam v rozlišení Full HD se snímkovou frekvencí 120 sn./s a přímo ve fotoaparátu je také možné použít efekty zpomaleného a zrychleného záběru se snímkovými frekvencemi v rozsahu 1 až 120 sn./s. Výsledné záznamy jsou pak až 5x pomalejší nebo až 60x rychlejší než dění v reálném čase.

Snadno dostupné vizuální efekty pro videa
Funkce pro obrazové efekty, kreativní styly a obrazové profily nabízejí cestu k rozšíření vašeho kreativního vyjádření při natáčení. Poskytují řadu vizuálních efektů a nastavení, od základních až po profesionální. Obrazové efekty a kreativní styly vám umožní nechat vše na fotoaparátu, takže je již nebudete muset upravovat při postprodukci.

Flexibilní monitor LCD s bočním otevíráním
3,0palcový dotykový panel s 921 tisíci bodů lze otočit o 176° vodorovně a 270° svisle. Umožňuje používat ostření dotykem k okamžitému zaostření na jiný objekt nebo ovládání závěrky dotykem k ostření a pořizování fotografií jediným dotykem.

Snadné nabíjení baterie i při snímání
Velkokapacitní baterii Z zasunutou do kompaktního těla fotoaparátu Alpha7C můžete napájet přes konektor USB. K nabíjení tak potřebujete jen kabel USB Type-C® a můžete snímat i během nabíjení.

Robustní konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti
Horní, přední a zadní kryty fotoaparátu jsou vyrobeny z lehké a vysoce odolné hořčíkové slitiny a celé tělo je opatřeno těsněním, které minimalizuje nebezpečí vniknutí prachu a vlhkosti.

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.509
Výška (cm): 7.11
Šířka (cm): 12.40
Hloubka (cm): 5.90

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 1.051
Výška (cm): 13.00
Šířka (cm): 14.80
Hloubka (cm): 16.20
EAN: 4548736121652

Záruční doba: 24 měsíců

Bezzrcadlovka, Full-Frame Exmor R CMOS snímač 24,2 Mpx, bajonet Sony E, video 4K (3840x2160)/30 fps, citlivost (ISO) až 51 200, LCD 7,5 cm, Wi-Fi, NFC, hmotnost 0,509 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompakty s výměnným objektivem
Hmotnost: 1.05 kg
Šířka: 14.80000
Výška: 13.00000
Hloubka: 16.20000
Objem: 0.00312

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: