Kamerový systém iGET HOMEGUARD HGNVK89302 - bílý

Neohodnoceno
Značka: iGET
5 999 Kč
vyprodáno
Můžeme doručit do:
29.8.2024
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití: vnější
Napájení: bateriové
Max. rozlišení (DPI): 1920 × 1080
Typ záznamu: cloudové úložiště; HDD; paměťová karta
Maximální velikost paměťové karty: 128 GB
Zorný úhel (°): 140
Vestavěný mikrofon: ANO
Wi-Fi: ANO
Připojení: LAN; Wi-Fi
Kompatibilní operační systémy: Android; iOS; Windows
Noční vidění: ANO
Pohybový senzor: ANO
Motorizované otáčení: NE
IP ochrana: IP66
Aplikace v češtině: NE
Funkce (Typ): kamera
Základní sada: ANO
Amazon Alexa: ANO
Apple HomeKit: NE
Google Home: ANO
Vlastní systém: ANO
Tuya: NE

Provedení výrobku: bílá barva

Kamerový systém iGET HOMEGUARD HGNVK89302 s dotykovým LCD displejem, bateriovým provozem kamer a inovativní SMART detekcí pohybu (8-kanálový FullHD NVR rekordér s LCD + 2 ks FullHD 1080p bateriových venkovních kamer iGET HOMEGUARD HGNVK683CAM). Každá kamera obsahuje baterii 5200 mAh, baterie je dobíjecí a integrovaná, kamery přenáší i obousměrný zvuk. Voděodolné kamery IP66 s nočním viděním s dosahem 25 m, navíc také obsahují klasické LED svícení, rozlišení 1080p (1920 x 1080), mobilní (Android/iOS) a PC (Windows/MAC) aplikace pro vzdálené online sledování + připojení k TV/monitoru HDMI. V balení 1x NVR rekordér, 2x kamera s baterií 5200mAh, 1m Ethernet kabel, napájecí adaptér pro NVR, dobíjecí adaptér pro kamery, montážní sady, varovné nálepky, manuál v CZ/SK/PL/EN.

S kompletním setem iGET HOMEGUARD HGNVK89302 jednoduchým a rychlým způsobem vytvoříte kamerové zabezpečení pro dům, chatu, firmu, sklad, obchod apod. Lze vzdáleně online sledovat veškeré prostory které jsou pokryty kamerami. Po jednoduchém zapojení a snadném nastavení díky dotykovému displeji a nastavení NVR v češtině je systém v plném provozu a online dostupný. Set obsahuje 2 ks kvalitních bateriových FullHD 1080p kamer které podporují i obousměrný přenos zvuku. Jednak uživatel slyší co se děje v místě kamery, ale také může vzdáleně osobu/zvíře napomenout. Tyto kamery navíc vynikají inovativní SMART detekcí pohybu pomocí vestavěného PIR senzoru, kdy oproti klasickým kamerám nedetekují padající listí, déšť, západ slunce, pavučiny, pohyb hmyzu apod. ale detekují pohyb člověka, automobil, velká zvířata apod. Navíc obsahují 1/2,7" CMOS 2,8 mm objektiv, velký úhel záběru PIR senzoru 115°, velmi vysoké rozlišení 1080p (1920x1080), noční vidění s dosahem až 25 m, a klasické LED svícení. Kamery splňují normu IP66 a jsou tak připraveny na veškerý venkovní i vnitřní provoz. Díky voděodolné konstrukci a pevnému držáku pro uchycení je možné použít kamery v každém prostředí. Kamery se dobíjejí pomocí microUSB portu.

Bateriové napájení
Kamery iGET HOMEGUARD HGNVK683CAM které jsou součástí balení, disponují vlastní integrovanou baterií Lithium ion, 5200 mAh, 3,7V, 21,46 Wh. Dobíjení probíhá pomocí konektoru microUSB, nabíječka je součástí balení. Výdrž baterie závisí na počtu detekcí pohybu pomocí SMART detekce, ale může být až po dobu půl roku. Pokud se blíží doba, kdy bude baterie vybitá, informuje vás o tomto systém pomocí aplikace do mobilního telefonu. Také je možné v aplikaci sledovat kolik baterie kameře zbývá a jaký má bezdrátový dosah k hlavnímu NVR rekordéru.

Inovativní SMART detekce pohybu pomocí vestavěného PIR senzoru v kamerách a nové funkci rekordéru
Další hlavní výhodou tohoto setu je, že podporuje speciální zcela inovativní režim detekce pohybu. Díky vestavěnému PIR senzoru v kamerách s úhlem záběru 115° a dosahem 10m a měřením teploty dokáže přesně rozeznat o jaký objekt se týká. Tyto kamery rozeznají důležité pohyby • jako pohyb člověka, automobilu, velkého zvířete apod. Oproti tomu klasické kamery rozeznávají totiž pohyb jen na základě optiky, která nedokáže přesně objekt rozeznat. Při klasické technologii tak kamera detekuje pohyb i při padajícím listí, dešti, západu slunce, pavučinách, pohybu hmyzu apod.

Hlavní parametry
• kompletní set vč. příslušenství (NVR rekordér s dotykovým LCD + 2x bateriová kamera HGNVK683CAM FullHD 1080p s SMART detekcí pohybu),
• rekordér má dotykový 7" LCD displej, ovládání v češtině, podporuje interní SATA HDD a SSD 2,5" do max. 2TB, microSD kartu do 128GB, exportovat tuto zálohu je možné na USB média• HDD/SSD, Flash disk
• kamery obsahují dobíjecí baterii Lithium ion 5200 mAh, dobíjení pomocí microUSB portu,
• kamery obsahují mikrofon i reproduktor pro obousměrnou zvukovou komunikaci,
• ochrana za každého počasí ve dne i v noci díky IP66 a nočnímu vidění,
• alarmové režimy - při detekci pohybu pomocí přesné SMART detekce, zatmění kamery, a další,
• velmi vysoká kvalita záznamu FullHD 1080p s kompresí H.265/H.264,
• mnoho možností sledování kamer i nahraných záznamů,
• snadné nastavení mobilního přístupu pomocí oskenování QR kódu do smartphonu/tabletu, propojení je hotové během několika vteřin,
• aplikace "Homeguardsafe" pro snadný přístup z vašeho smartphonu/tabletu s podporou Android a iOS,
• P2P protokol, díky kterému není nutné mít veřejnou IP adresu pro vzdálené spojení se systémem,
• česká lokalizace, manuálu i ovládacího rozhraní rekordéru,
• přehrávání, živý obraz, upozornění na alarmy, nastavení názvů kanálů, a mnoho dalších funkcí,
• kamery komunikují s NVR rekordérem pomocí WiFi připojení,
• rekordér je možné připojit k Internetu pomocí kabelu RJ45 nebo WiFi,
• noční vidění s dosahem až 25 m, které se automaticky aktivuje/deaktivuje.
• LED světlo v každé kameře s dosahem až 8 m.
• podpora Amazon Alexa, Google Home.
• Cloud Dropbox, Google drive, a FTP server.

Snadné nastavení díky dotykovému ovládání
Nastavení probíhá v několika jednoduchých krocích dle manuálu, který je kompletně v českém, slovenském a polském jazyce. Díky dotykové obrazovce na NVR rekordéru je nastavení rychlé a přehledné, nechybí ani český jazyk. Obraz z kamer je možné sledovat na počítači, smartphonu a tabletu. Pro mobilní zařízení jsou podporovány systémy Android a iOS, pro počítač pak Windows a MacOS. Velmi snadné je rovněž nastavení mobilního přístupu pomocí oskenování QR kódu do smartphonu/tabletu, propojení je hotové během několika vteřin.

Vysoká kvalita obrazu
Kamery iGET HOMEGUARD HGNVK683CAM, které jsou v setu obsaženy, disponují velmi kvalitním snímačem CMOS 1/2,7" s rozlišením 1920 x 1080 bodů (FullHD 1080p), díky kterému se můžete těšit na jasný a ostrý obraz. Navíc kamery disponují velkým úhlem záběru 140°, infračervenými LED diodami pro noční vidění s dosahem 25 m, a také klasické LED svícení. Kamery obsahují dobíjecí integrovanou baterii 5200 mAh, a také PIR senzor pohybu pro SMART detekci, viz. výše. Navíc kamery podporují obousměrný přenos zvuku. Díky těmto parametrům je možné použití kamer ve všech prostorách i s nulovou nebo sníženou viditelností a kompletně bez dalšího přívodu napájení.

Noční vidění
Díky zabudovanému IR LED nočnímu přísvitu v každé kameře je možné je využívat nepřetržitě ve dne i v noci, každá kamera obsahuje přisvětlovací IR LED diody s dosahem 25 m. Každá kamera také obsahuje klasické LED světlo pro standartní svícení při detekci pohybu nebo pro vyděšení nezvaného hosta.

Přístup k online sledování a záznamů odkudkoliv
Pomocí aplikace "Homeguardsafe" se snadno a rychle připojíte k veškerým záznamům i sledování online videa z kamer. Tato aplikace je dostupná pro veškeré smartphony a tablety s podporou Android a iOS. Pro přístup z počítače je možné použít program nebo webový prohlížeč, podpora operačních systémů Windows a Mac. Díky podpoře protokolu P2P je přístup pomocí aplikací velmi snadný. Není nutné nastavovat otevřené porty na domácím routeru, nebo zřizovat veřejnou IP adresu. Stačí pouze připojení k Internetu a vše je plně funkční.

Nahrávání a přehrávání
Pro nahrávání je možné vložit do NVR rekordéru disk HDD a SSD SATA 2,5" do velikosti 2TB, nebo vložit microSD kartu do slotu do velikosti 128 GB, poté pro export dat připojit do USB portu externí USB HDD/SSD naebo Flash disk. NVR rekordér podporuje lokální přehrávání 8mi kanálů v jeden okamžik, vyhledávání pomocí seznamu událostí a alarmů, datumu, času. Mnoho rychlostí přehrávání vpřed i vzad, přiblížení detailu (zoom).

Funkce budíku
Rekordér zároveň podporuje nastavení času buzení, funkci odložení a nastavení budíků dle dnů v týdnu, opakování apod.

Multitasking
NVR rekordér obsahuje výkonný chipset, díky kterému umí zvládat několik úkonů najednou. V jeden okamžik je tak možné např. přehrávat uložené video, stále nahrávat další video, a zároveň ohlídat veškeré alarmy jako např. SMART detekci pohybu. Během této doby je také přehrávač plně dostupný pro přístup z mobilního telefonu/tabletu/PC a to pro několik uživatelů. Nastavení mnoha uživatelských účtů a skupin je samozřejmostí.

Konektivita
NVR rekordér je možné připojit k Internetu kabelem RJ45 (LAN) s rychlostí 100 Mb/s a k WiFi síti 802.11 b/g/n. Díky tomu bude pak možné sledovat online video a záznamy. NVR rekordér obsahuje WiFi pro připojení kamer, 1x HDMI pro připojení TV a monitorů, 2x USB pro USB flash disk/HDD/SSD/klávesnici, microSD slot pro vložení karty, a konektor pro napájení. Do vnitřní části rekordéru je možné vložit 2,5" HDD a SSD SATA s kapacitou do 2TB a do slotu microSD kartu microSD do 128GB.

Rozměry a hmotnost
• NVR rekordér: 181 x 134 mm, 0,58 kg bez disku,
• kamera HGNVK683CAM: 87 x 70 x 45 mm bez držáku, 220 g bez držáku,
• rozměry a hmotnost celého balení(krabice): 310 x 380 x 180 mm, 2,6 kg.

Hlavní parametry NVR rekordéru:
• displej: 7" dotykový barevný TFT LCD s rozlišením 1200 x 800 px,
• nahrávání: ve velmi vysokém FullHD rozlišení včetně zvuku 1080p (1920 x 1080), 1280x720,
• počet kanálů: 8 (připojení max. 8 ks kamer)
• vzdálené ovládání ovládání: pomocí PC (Windows, MacOS), mobilního telefonu a tabletu (Android, iOS) pomocí aplikace "Homeguardsafe", CMS
• ukládání fotografií a videa: na vložený HDD/SSD 2,5" SATA max. 2TB, na externí USB disk max. 2TB, na vloženou microSD kartu max. 128 GB, vše není součástí balení,
• ukládání fotografií a videa externě: FTP server, Cloud Dropbox a Google Drive,
• připojení k Internetu/Ethernetu, protokoly: pomocí RJ45 (LAN), 10/100 Mb/s, HTTP, IPv4, TCP/IP, UPNP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPoE, DDNS, FTP
• konektory: 1x HDMI, 1x RJ45, 2x USB 2.0, 1x napájecí
• komprese: videa H.265/H.264
• operační systém: Linux
• multitasking: ano (v jeden okamžik např. přehrávání, nahrávání, detekce pohybu)
• výstupní rozlišení: HDMI: 1920x1080, 1440x900, 1280x1024, 1280x720, 1024x768
• možnosti nahrávání: manuální, automatické, při detekci pohybu
• zálohování: hlavní ukládání na vnitřní HDD/SSD 2,5" SATA max. 2TB a na microSDkartu max. 128GB, z těchto médií poté exportovat na média připojená pomocí USB: HDD/SSD disk, Flash disk
• lokální ovládání: pomocí dotykové obrazovky nebo USB myši/klávesnice
• napájení: 12V DC, 2 A
• spotřeba rekordéru: do 10 Watt bez disku HDD/SSD
• provozní teplota rekordéru DVR: -5 °C až 55 °C
• rozměry a hmotnost: 181 x 134 mm, 0,58 kg bez HDD/SSD

Hlavní parametry kamer iGET HOMEGUARD HGNVK683CAM, které jsou součástí setu:
• velmi vysoké rozlišení FullHD 1080p (1920x1080)
• určena pouze pro model iGET HOMEGUARD HGNVK89302, HGNVK8930x
• integrovaná baterie Lithium ion, 5200 mAh, 3,7V, 21,46 Wh, dobíjení microUSB, nabíječka v balení
• speciální SMART detekce pohybu pomocí vestavěného PIR senzoru,
• úhel záběru kamery: 140°
• parametry PIR senzoru: úhel záběru 115°, dosah 10m
• odolnost proti prachu a vodě IP66
• noční vidění až do vzdálenosti 25 m
• LED světlo v každé kameře s dosahem až 8 m
• senzor 1/2.7" CMOS, 2.0MP, f = 2.8 mm
• zvuk obousměrný, kamera obsahuje mikrofon i reproduktor
• automatické přepnutí denního/nočního režimu
• automatické vyvážení bílé
• redukce šumu 3D
• odstup signál/šum: 40 dB
• materiál těla kamery: plast
• provozní teplota -20°C až +55°C
• konektory: kryté microUSB pro dobíjení
• dobíjení baterie kamery: pomocí přibaleného napájecího adaptéru 5V DC
• rozměry a hmotnost kamery: 87 x 70 x 45 mm, 220 g bez držáku.

Obsah balení celého setu (NVR rekordéru + kamer)
• NVR rekordér s dotykovým LCD displejem iGET HOMEGUARD HGNVK89302,
• 2x bateriová kamera se SMART detekcí iGET HOMEGUARD HGNVK683CAM,
• 2x magnetický držák kamery,
• 2x pevný šroubovací držák kamery,
• 1x napájecí adaptér pro NVR rekordér 12V 2A,
• 1x napájecí adaptér pro dobíjení kamer 5V 2A,
• 1x ethernet kabel 1m,
• 4x nálepka "Varování: 24 hod. střeženo"
• rychlý návod k obsluze CZ, SK, PL
• CD kompletní návod k obsluze/software pro PC, EN

Další volitelné příslušenství:
• iGET HOMEGUARD HGNVK683CAM - bateriová venkovní FullHD 1080p kamera se SMART detekcí pro set iGET HOMEGUARD HGNV89302.

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.580
Výška (cm): 13.10
Šířka (cm): 18.10
Hloubka (cm): 13.40

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 2.600
Výška (cm): 31.00
Šířka (cm): 38.00
Hloubka (cm): 18.00
EAN: 5060442179318

Záruční doba: 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: GSM kamery
Hmotnost: 2.6 kg
Šířka: 38.00000
Výška: 31.00000
Hloubka: 18.00000
Objem: 0.02120
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: