Zvlhčovač vzduchu DUUX Tag černý

Neohodnoceno
2 398 Kč
skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ultrazvukový systém: ANO
Doporučený pokojový prostor (m3): 30
Ionizace: NE
Objem nádrže (na vodu) (l): 2.5
Doba provozu (hod.): 10
Příkon (W): 12
Regulace vlhkosti: NE
Displej: LED diody
Aromaterapie: ANO

Provedení výrobku: černá barva

Kompaktní a účinný zvlhčovač vzduchu.

Pálí vás oči, bolí hlava nebo trpíte nadměrnou únavou? Máte doma příliš suchý vzduch?

Tag vypouští vodní páru do ovzduší a pomáhá tak obnovit vlhkost na požadovanou úroveň.Vyměnitelný zásobník ve spodní části přístroje zabraňuje vápenatění. Což znamená, že zvlhčovač Tag je snadno udržovatelný a nebudou Vás obtěžovat bílé usazeniny a skvrny. Zároveň zadržuje bakterie a zajišťuje výstup pouze čisté páry.Nejlépe se pára vstřebává do vzduchu, když je zvlhčovač umístěn na stolku či poličce. Proto má tak atraktivní design. Elegantní, dřevo-laminované nožičky, kulatý tvar a kožené poutko dodávají Tagu čistý, moderní a robustní vzhled. Tak proč mu neudělat prominentní místo ve Vašem obýváku?

Ventilátor fouká vzduch přes vlhký filtr, což způsobuje, že se voda odpařuje přirozeně a minimalizuje riziko nadměrného zvlhčení. Můžete také přidat pár kapek vonného olejíčku pro navození příjemné atmosféry.Velká nádržka na vodu o objemu 2,5 l Vám nabízí až 10 hodin nepřetržitého provozu! Voda dochází? Žádný problém! Přídavné světlo na spodní straně zvlhčovače se rozsvítí červeně, takže budete přesně vědět, že je třeba natankovat.

Výhody zvlhčování vzduchu.

Mnohým z nás způsobuje nízká vlhkost vzduchu různá nepohodlí. Od zvýšeného rizika nachlazení a chřipky po suchou pokožku a oči. Zvláště v chladných zimních měsících může klesnout vlhkost vzduchu pod 30 %, což usnadňuje přežití virů a bakterií. Zvlhčovač vzduchu Duux dodává vlhkost zpět do ovzduší, aby dosáhly úrovně 40 - 60 %, což prospívá nejen nám, ale i zvířatům, dřevěnému nábytku a rostlinám.Výměnitelný filtr umístěný na dně vodní nádržky zabraňuje tvorbě vodního kamene, jak v přístroji tak ve vodní páře. Stejně jako je zachycován vodní kámen, tak i nežádoucí bakterie. Údržba zvlhčovače je tak velmi snadná, jelikož stačí pouze po čase vyměnit filtr za nový.Je skvělé, jak je Tag tichý. Studená pára je tvořena ultrazvukovými vibracemi, které jsou pro lidské ucho neslyšitelné. Další výhodou této technologie je energetická šetrnost. Tag využívá až o 80 % méně energie než tradiční odpařovací zvlhčovače.

Technické specifikace:
* LED indikátor prázdné nádrže
* nastavitelný výstup páry
* automatické vypnutí
* ultrazvuková technologie
* vhodné pro aromatické olejíčky
* tichý
* o 80 % méně energie
* příkon: 12W
* spotřeba energie: 14 - 20 W
* vhodné do místnosti až do 30m2


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 1.400
Výška (cm): 31.00
Šířka (cm): 26.00
Hloubka (cm): 19.30

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 1.600
Výška (cm): 34.00
Šířka (cm): 29.00
Hloubka (cm): 23.00
EAN: 8716164996753

Záruční doba: 24 měsíců

LED indikátor prázdné nádrže, nastavitelný výstup páry, automatické vypnutí, ultrazvuková technologie, vhodné pro aromatické olejíčky, tichý, o80 % méně energie, příkon: 12W, vhodné do místnosti až do 30m2.

Doplňkové parametry

Kategorie: čističky vzduchu, zvlhčovače, ionizátory
Hmotnost: 1.6 kg
Šířka: 29.00000
Výška: 34.00000
Hloubka: 23.00000
Objem: 0.02268

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: