Čistička vzduchu Stadler Form VIKTOR – bílý

Neohodnoceno
Značka: Stadler Form
6 437 Kč
skladem
Můžeme doručit do:
5.6.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzduchový výkon (m3/h): 200
Čištěný prostor (m2): 125
Maximální hlučnost (dB): 45
Příkon (W): 38
Indikátor stavu filtru: NE
Filtr: HEPA filtr; Uhlíkový filtr

čistička vzduchu • doporučený pokojový prostor 50 m3 • příkon 38 W • výkon 200 m3/hod • hlučnost 45 dB • HEPA filtr • uhlíkový filtr • dávkovač vůně

Renomovaná švýcarská značka Stadler Form zabývající se výrobou designového vybavení domácnosti uvádí na trh tuto povedenou čističku vzduchu. Vybavena je velmi účinným HEPA filtrem sloužící pro zachycení prachu, bakterií, plísní a jiných alergenů. Uvnitř najdeme také ale aktivní uhlíkový filtr, který se stará o zbavení vzduchu všech nepříjemných odérů. Pro pocitové osvěžení vzduchu a příjemnější domácnost je tato čistička vybavena možností aktivace dávkovače vůně, který bude v pravidelných interval vypouštět do vzduchu vůni.

Minimalistický design

V poslední době je na poli designu domácích spotřebičů poměrně časté, že se výrobce snaží docílit jistého zdání minimalismu, nicméně ne vždy se jim to podaří. Firmě Stadler Form se to ale u tohoto modelu podařilo a když řekneme, že minimalistický design dovedla k dokonalosti, nebudeme daleko od pravdy. Tělo je totiž tvořeno naprosto hladkým kvádrem na elegantním podstavci a jeho hladké linie nenarušují žádné prohlubně ani záhyby. Tato čistička se tak nepochybně stane příjemným dekoračním prvkem vaší domácnosti.

Můj minimalistický design si zamilujete stejně jako vzduch, který vám dopřeju!


Pětihvězdičkový vzduch

Vzduch vyfukovaný touto čističkou je zbaven 99% všech škodlivých mikročástic a lze ho kvalitou přirovnat ke vzduchu, na jaký jsme zvyklí například v lese nebo na horách. Nejlepším důkazem kvality čištění je prestižní certifikace od evropské společnosti ECARF.


Filtrační systém

Po nasátí prochází vzduch nejprve HEPA filtrem, který ho zbaví všech částic prachu, mikrobů, výkalů roztočů, pylu a jiných alergenů a odtud pokračuje do aktivního uhlíkového filtru. Ten svým působením eliminuje jakékoliv pachy a odéry, takže vzduch je čistý i po této stránce.

Vertikální konstrukce

Zařízení používá netypickou vertikální konstrukci, kdy je znečištěný vzduch nasáván spodem a zbavený všech nečistot a škodlivin vyfukován horní stranou zařízení. Toto technologické řešení umožnilo minimalizovat prostor zabíraný přístrojem a pomáhá také lepší cirkulaci vzduchu v místnosti.

Skrytý ovládací panel

Aby nebyl narušen jedinečný design čističky nevzhlednými ovládacími prvky, rozhodl se je výrobce chytře zabudovat přímo do vrchní mřížky. Při pohledu na horní stranu přístroje tak můžeme vidět několik modrých diod, které indikují aktivitu jednotlivých funkcí. Jejich aktivace se provádí stiskem žeber mřížky v příslušných místech.


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 4.900
Výška (cm): 45.10
Šířka (cm): 24.60
Hloubka (cm): 24.60

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 6.000
Výška (cm): 51.50
Šířka (cm): 29.00
Hloubka (cm): 29.00
EAN: 802322002102

Záruční doba: 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: čističky vzduchu, zvlhčovače, ionizátory
Hmotnost: 6 kg
Šířka: 29.00000
Výška: 51.50000
Hloubka: 29.00000
Objem: 0.04331

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: