Adaptér Tedee na evropské vložky - černý

Neohodnoceno
Značka: Tedee
849 Kč
skladem
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ zařízení: Zámek
Funkce (Typ): Chytrý zámek

Provedení výrobku: černá barva

tedee – adaptér na evropské dveře, černý

Rozhodli jste si vybavit domácnost chytrými zámky Tedee Lock, ale vaše stávající zámky nevyhovují instalaci? Tedee Adaptér tento problém hravě vyřeší.

Tedee adaptér vám umožní nainstalovat chytrý zámek i na vaše dveře bez měnění cylindru či celého zámku. K instalaci stačí využít vlastní polopropustnou vložku. Je vyroben z vysoce kvalitního materiálu a jeho unikátní konstrukce umožňuje manuální i automatické odemykání. Dveře tak odemknete skrze mobilní aplikaci i klasický klíč.

Minimalistický design adaptéru nijak nenarušuje vzhled vašich dveří a díky dvěma barevným variantám skvěle koresponduje s chytrým zámkem Tedee Lock. Nainstalovat lze na všechny zámky evropského, švýcarského a severského typu.

• Podporuje automatické i manuální zamykání
• Instalace do hodiny
• Minimalistický design

Padne všude
Adaptér pro chytré zámky Tedee Lock padne na všechny zámky evropského, švýcarského a severského typu. Výrobci se mohou pochlubit dlouhou tradicí a mnoha zkušenostmi v zámečnickém oboru a nabízí tak produkty z nejkvalitnějších materiálů. Adaptér je zcela bezpečný a dokonale usnadní instalaci vašeho chytrého zámku Tedde. Pokud se z jakéhokoli důvodu rozhodnete adaptér deinstalovat, žádný problém. Během chvíle se můžete opět vrátit ke svému starému zámku.

Automatika i manuál
Jednou z největších výhod adaptéru Tedee je fakt, že i po instalaci chytrého zámku Tedee Lock můžete stále využívat váš klasický klíč. Každý člen rodiny či spolupracovník v kanceláři si může sám vybrat, jaký způsob odemykání mu je příjemnější.

Minimalistický design
Výrobci dbají nejen na kvalitu materiálu a konstrukce, ale také na samotný design, který vždy vyvíjí v souladu s estetikou všech ostatních produktů. Adaptér tak na chytrém zámku Tedee ani nepostřehnete a nijak neuškodí ani celkovému vzhledu interiéru vaší domácnosti.

Instalace chytrého zámku bez problémů
Adaptér je speciálně vyvinut tak, aby uživateli poskytl tu nejlepší podporu při instalaci chytrých zámků Tedde Lock. Pokud váš stávající zámek nevyhovuje instalačním požadavkům konstrukce chytrých zámků, stačí ho adaptérem modifikovat. Všechny náležitosti a postup instalace najdete v kvalitně zpracovaném uživatelském manuálu, který vás montáží provede krok za krokem. Ovšem pozor: Na instalaci si pozvěte profesionálního zámečníka.

Shrnutí vlastností
• Minimalistický design
• Vysoce spolehlivý
• Celokovový
• Vyhovuje evropskému, švýcarskému a severskému typu zámku
• Lze využívat automatické i manuální odemykání
• Vyrobeno v EU


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.165
Výška (cm): 3.50
Šířka (cm): 13.90
Hloubka (cm): 14.20
EAN: 5902203352267

Záruční doba: 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: chytrá domácnost
Hmotnost: 0.17 kg
Šířka: 13.90000
Výška: 3.50000
Hloubka: 14.20000
Objem: 0.00069

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: