Vypínač Eve Light Wall Switch

Neohodnoceno
Značka: Eve
1 856 Kč
skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komunikační technologie: Bluetooth
Typ zařízení: Vypínač
Funkce (Typ): Chytrý vypínač
Základní sada: NE
Amazon Alexa: NE
Apple HomeKit: ANO
Google Home: NE
Vlastní systém: ANO

Dálkové ovládání sloužící k chytrému ovládání osvětlení, kompatibilní s Apple HomeKit, aplikace na iOS, možnost automatizací, scénářů

Eve Light Switch, chytrý spínač světel
Synchronizujte světla se sluncem a měsícem. Ovládejte je odkudkoli. Nastavujte scény. Nechte světlo souběžně pracovat dalšími zařízeními. Se spínačem Eve Light Switch si můžete doma užít pohodlí inteligentního osvětlení bez nutnosti výměny žárovek. Tak směle do toho!

• Eve chytrý spínač světel
• Hlasové ovládání Siri
• Kompatibilita s většinou spínačů
• 230 V AC
• Široké možnosti nastavení
• Integrované plány
• Spolupracuje s Apple Homekit
• Velmi snadná instalace
• Nejvyšší úroveň ochrany osobních údajů

Dotyk, hlas nebo váš iPhone
Všechny tyto možnosti ovládání jsou možné. Klepněte na svůj iPhone nebo požádejte Siri, aby rozsvítila světla. Nebo stiskněte Eve Light Switch stejným způsobem, jako byste stiskli běžný spínač.

Přizpůsobí se vašemu dni
Nastavte si plány a nechte světla fungovat automaticky. Zapnou se při západu slunce, vypnou se před spaním. Můžete dokonce simulovat přítomnost na dovolené, nezávisle na bezdrátovém připojení nebo domácím rozbočovači. Všechny plány jsou uloženy přímo v přepínači Eve Light Switch.

Jste na cestách?
Žádný problém. Váš domácí rozbočovač - HomePod nebo Apple TV, vám umožní ovládat Eve Light Switch odkudkoli na světě a zároveň chránit vaše soukromá data.

Chytrý dům Eve
Představte si domov, ve které vaše zařízení a přístroje pracují společně. Ulehčují vám život a vy nemusíte hnout ani prstem. Domov, který se o sebe postará, když nejste doma a při příchodu vás přivítá. Domov, který můžete ovládat odkudkoliv. To a mnohem více vám poskytne Eve.

Apple HomeKit
Eve produkty jsou založeny na technologii Apple HomeKit, která vám poskytná rozšířené možnosti šifrování, informace o naměřených datech a jejich kompletní zabezpečení. Produkty je možné spravovat z vašeho kompatibilního iPhone, iPad nebo iPodu využívající Bluetooth Smart technologii. Vydejte hlasový příkaz Siri a vaše přání bude splněné během okamžiku. A pokud nebudete zrovna doma, můžete zkontrolovat vaši domácnost třeba s vaší Apple TV.

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.100
Výška (cm): 8.50
Šířka (cm): 8.50
Hloubka (cm): 4.10

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.250
Výška (cm): 17.00
Šířka (cm): 7.80
Hloubka (cm): 14.30
EAN: 4260195391802

Záruční doba: 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: chytrá domácnost
Hmotnost: 0.25 kg
Šířka: 7.80000
Výška: 17.00000
Hloubka: 14.30000
Objem: 0.00190

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: