Vysokotlaký čistič Gardena AquaClean 24/18V P4A Premium aku

Neohodnoceno
Značka: Gardena
6 467 Kč
skladem
Můžeme doručit do:
13.6.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maximální tlak (bar): 24
Příkon (W):
Průtok (l/hod.): 20
Kolečka: NE
Čistič na dlažbu:
Hadicový naviják: NE
Samonasávání: NE
Počet akumulátorů: 1
Aku systém: Gardena POWER FOR ALL 18 V
Možnost využití: hobby

Vysokotlaký čistič Gardena AquaClean 24/18V P4A Premium aku

  • Výjimečně mobilní a výkonný tlakový čistič s dobíjecím akumulátorem a příslušenstvím Premium
  • Čistič AquaClean 24/18V P4A Premium – sada připravená k okamžitému použití, je prvotřídní tlaková čisticí sada pro vás a všechny vášnivé majitele domů a zahrad. Zaměřen je především na neomezenou volnost; včetně balíčku příslušenství Premium. Sada Premium obsahuje účinný a výkonný středotlaký čistič s příslušenstvím a rovněž také pěnovou tryskou pro efektivní čištění povrchů a praktickou nádrž na vodu. Tento skládací vak s objemem 20 litrů pracuje v kombinaci s výkonným vyměnitelným akumulátorem (je součástí balení), aby umožnil mobilní použití bez kabelů a přípojky na vodu.
  • Středotlaký čistič AquaClean lze používat prakticky kdekoliv díky tomu, že je obzvláště mobilní a adaptabilní. Jako jeden z nejuniverzálnějších tlakových čističů ve své třídě je vybaven integrovanou LED kontrolkou stavu nabití akumulátoru a 3 nastaveními výkonu zajišťujícími tlak 9, 14 a 24 barů. Ideální pro mnoho úkolů pro tlakové čističe. Pomocí nastaveného tlaku 24 bar lze důkladně vyčistit auta, jízdní kola a odpadkové koše. V případě potřeby lze tlak snížit na 14 barů nebo přepnout do režimu Soft-Clean.
  • Tento režim Soft-Clean s tlakem 9 barů je obzvláště jemný a je určen pro citlivé materiály. Snížený tlak zároveň prodlužuje dobu chodu dobíjecího akumulátoru. V závislosti na provozním režimu je tlakový čistič schopen pracovat cca 38, 20 nebo 16 minut. Nový středotlaký čistič je poháněn novým 18V akumulátorovým systémem POWER FOR ALL. Aliance POWER FOR ALL je jednou z největších aliancí předních světových výrobců akumulátorů různých značek a nabízí nejrůznější možnosti použití kolem vašeho domu a na zahradě. Díky dlouhé výdrži akumulátoru můžete provádět důkladné a nepřerušované čištění. Dobíjecí akumulátor, který je součástí sady k okamžitému použití, lze kombinovat s dalšími kompatibilními zařízeními v rámci Aliance POWER FOR ALL.
  • Akumulátor se rychle nabije na kapacitu 18 V a 2,5 Ah. Sada obsahuje tři různé nástavce trysek. Trysky se používají ke změně úhlu stříkání na 15° nebo 40°, každou trysku lze pro větší flexibilitu při čištění otočit o celých 360° vzhledem k tyči. Bodová tryska 0° je ideální pro výkonné čištění v malých zákoutích. Sada obsahuje 5 m dlouhou sací hadici s filtrem, plovákem a svorkou. Přívod vody lze připojit k tlakovému čističi prostřednictvím šroubení na kohoutek OGS. I presto, že není moderní čistič AquaClean připojen k elektrické síti, je tak silný, že díky funkci automatického sání s průtokem 250 litrů za hodinu, může čerpat vodu z hloubky až 2 m.
  • Bez ohledu na to, zda chcete čistit auto, jízdní kolo, terasu, okenice domu nebo zahradní nábytek – inteligentní design, snadná manipulace a nízká hmotnost pouhých 1,5 kg bez akumulátoru zajišťuje pohodlnou práci po dlouhou dobu. Sada k okamžitému použití AquaClean 24/18V P4A Premium obsahuje krátkou, dlouhou a pěnovou trysku Premium. Pro důkladné čištění povrchů je ideální použít s mýdlem nebo jinými čisticími přípravky.
  • Tento prvotřídní, mobilní a univerzální tlakový čistič značky GARDENA vám umožní čištění kolem domu a zahrady. Vášeň poháněná značkou GARDENA.
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 2.200
Výška (cm): 20.00
Šířka (cm): 8.20
Hloubka (cm): 78.00

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 2.800
Výška (cm): 17.70
Šířka (cm): 19.50
Hloubka (cm): 56.50
EAN: 4078500053488

Záruční doba: 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysokotlaké čističe
Hmotnost: 2.8 kg
Šířka: 19.50000
Výška: 17.70000
Hloubka: 56.50000
Objem: 0.01950

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: