Robotická sekačka TECHline NEXTTECH LX2

Neohodnoceno
Značka: TECHline
34 990 Kč
skladem
Můžeme doručit do:
9.6.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velikost pozemku: větší pozemky cca 1 200 m2
Plocha: rovná; svažitá
Typ pohonu sekačky: akumulátorový
Příkon/výkon (W):
Šíře záběru (cm): 18
Pohon: ANO
Objem koše (l):
Elektrický startér: NE
Materiál šasi: plast

Robotická sekačka TECHline NEXTTECH LX2

* Mini robotická sekačka na trávu, která má ještě menší dopad na životní prostředí a je vybavena nejpokročilejšími funkcemi. Procesory nejnovější generace, bezkomutátorové motory, výkonné baterie a 18 cm čepel umožňují robotovi sekat až 4 samostatné oblasti. Vynikajicí efektivita s perfektními a rychlými výsledky díky robotu s hmotností pouhých 7,2 kg a rozměrem 42 cm. Model LX2 je vybaven propojovacím modulem, který vám umožňuje vzdáleně spravovat, komunikovat a monitorovat funkce robota. Je také kompatibilní s hlasovými asistenty (SMART ASSISTANT) a s AMICO.

* Obsahuje zabudované zařízení ZCS Connect, které spolu s technologiemi GPS, Bluetooth a GSM umožňuje připojení k robotu, a to kdekoliv, kdykoliv a zcela bezpečně. Je možné zastavovat, zapínat, vyřazovat ze sečení určité plochy a sledovat robot jednoduchým dotykem tlačítka. Díky alarmu geo-oplocení umožňuje systém upozornit uživatele, když robot opustí prostor zahrady.

* Díky pokročilým navigačním systémům a standardnímu modulu ZCS Connect jsou tyto roboty extrémně efektivní a inovační. Zcela nový model NEXTTECH LX2 je koncentrátem inovací a pokročilých technologií. Radost z dobře upraveného a kdykoliv dostupného trávníku se s robotickými sekačkami na trávu řady TECH line stává realitou. Výrobek, u nějž se nejpokročilejší technologie snoubí s elegancí. Řada robotů na sekání trávy, které se vždy snaží o vysoký sekací výkon, vysoké úrovně inovace a kvalitní materiály a konstrukci.

* Model LX2 v sobě spojuje charakteristiky flexibility a modularity s technologickými inovacemi řady LX. Obsahuje zabudované zařízení ZCS, které spolu s technologiemi GPS, Bluetooth a GSM umožňuje připojení k robotu, a to kdekoliv, kdykoliv a zcela bezpečně. Je možné zastavovat, zapínat, vyřazovat ze sečení určité plochy a sledovat robot jednoduchým dotykem tlačítka. Díky alarmu geo-oplocení umožňuje systém upozornit uživatele, když robot opustí prostor zahrady. Tak budete vždy informováni o pohybech, které váš model LX2 dělá. Dále je vybaven technologicky pokročilým systémem zabraňujícím krádežím.

* Technologie ZCS je uživatelsky přívětivější a interaktivnější, umožňuje snadnější sekání vašeho trávníku zcela nezávislým způsobem. A to neustále, kdekoliv a kdykoliv.

* Model NEXTTECH LX2 je navržen se speciálními pryžovými koly, což umožňuje vyšší stupeň stability a přilnavosti při nižším tlaku na trávník.

* Revoluční NEXT TECH se zrodil v éře digitální technologie, internetu věcí (IoT), cloudové technologie a konektivity, ale také uživatelského uzpůsobení a flexibility chytrých produktů.

* Generace Z (postmileniální) robotických sekaček ZCS byla navržena tak, aby předvídala budoucí potřeby sečení trávníků a autonomní a kontrolované řízení. NEXT TECH se rozšiřuje a představuje nové modely schopné pokrýt jakoukoli zahradu i tu s nejsložitějšími prvky.

HLAVNÍ VÝHODY ROBOTA:
* Procesory a základní deska poslední generace
* Vysoce účinné bezkomutátorové motory
* Výkonné Li-Ion baterie
* Smart asistent
* ZCS Connect
* Bluetooth a GSM
* Svahy až 45 %
* Zvládá až 4 oddělené plochy
* Snímač úsporného režimu
* 4bodová čepel délky 18 cm
* Pryžová kola
* Klávesnice s LED

* LI-ION BATERIE, které jsou standardní u všech modelů, umožňují robotu dosahovat dlouhých pracovních cyklů.

* Základní deska poslední generace. Proscesory jsou rychlejší a jsou schopny zpracovat více dat vyšší rychlostí s nižším příkonem.

* Čepele z nerezové oceli sekají trávu s každodenním mulčovacím účinkem, čímž zaručují zelený, zdravý trávník, který vyžaduje stále méně hnojiva.

* Vynikající pryžová hnaná kola umožńují zvládat svahy až o sklonu 45%.

* Vlastní aplikace umožňuje konfiguraci a správu robota několika jednoduchými kliknutími.

* Inovační a kompaktní. Vysoký stupeň inovace pro práci na složitých plochách.

* Přijímač bluetooth: Pro přenos softwarových aktualizací z chytrého telefonu / tabletu do robota a pro používání aplikace ze systému iOS a Android.

* Senzor Úsporného Režimu: Pro rozpoznávání posekaných ploch a zkrácení pracovních dob ve prospěch trávníku a za účelem nižšího opotřebení robota.

* Bezkomutátorové motory: Robot je vybaven bezkomutátorovým motorem, což zajišťuje delší životnost, nižší vybíjení baterie a sníženou hlučnost.

* Dešťový senzor: Zaznamenává výskyt deště a aktivuje návrat robotické sekačky do nabíjecí stanice.

* Spirálový sekací systém: Robotická sekačka je schopna rozeznat přítomnost vyšší a/nebo hustší trávy v jedné části zahrady a když to uzná za vhodné, může automaticky aktivovat spirálový pohyb za účelem dosažení dokonalého výsledného vzhledu trávníku. Spirálový pohyb je aktivován také v případě, že obsluha stiskla ovládací prvek “ENTER”, zatímco robotická sekačka provádí sekání.

* Modul ZCS Connect: Pro připojení robota a interakci s ním, a to kdekoliv a kdykoliv. Toto nové zařízení označené ZCS umožňuje připojení a komunikaci s robotem, a to kdekoliv a kdykoliv (pomocí vašeho chytrého telefonu či tabletu). Pomocí aplikace je možné nastavovat časové profily robota, ověřovat místo (geolokalizace), izolovat a nebo zpracovávat konkrétní části zahrady (Go Away), sledovat stav robota a přijímat upozornění, když se dostane ze zahrady (alarm geo-oplocení,pokročilý systém bránící krádežím). Díky funkcím Go Home a Work Now je možné zadat pokyn k návratu do dobíjecí stanice a k práci na zahradě.

* Sekací systém s Inteligentním dělením: Robot vytváří a ukládá virtuální mapy plochy, po které se pohybuje, a pamatuje si pracovní doby využité pro každou plochu. Když robot pracuje na ploše, která nebyla po určitou dobu sekána, seká trávu spirálovitě s přesahem přes náhodné sekání.

* Patentovaná přední kola: Pohybují se nezávisle na sobě a udržují vysoký sekací výkon i v nepravidelném a nerovném terénu.

* SMART ASSISTANT - novinka: Modely vybavené ZCS Connect umí komunikovat s uživatelem díky nové funkci SMART ASISTENT (Apple Siri, Google Home a Amazon Alexa). Funkce SMART ASISTENT umožňuje odesílat hlasové příkazy, žádat o informace týkající se fungování robota stejně jako pracovní statistiky.

* Nacházíme se v éře digitálních technologií, a to se netýká jen internetu, cloudové technologie a konektivity, ale také uživatelského uzpůsobení a flexibility chytrých produktů. To vedlo ke zrození nového a revolučního systému NEXTTECH. Generace Z (postmileniální) robotických sekaček na trávu ZCS jsou navržená tak, aby předvídala budoucí potřeby.

Technický specifikace
* Typ motoru: Bezkomutátorový
* Doporučená plocha v m2: 1000
* Baterie Li-Ion (25,9V): 1x 2,5 Ah
* Max. přípustný svah: 45%
* Max. svah: 35%
* Svah na vnějším okraji nebo u obvodového vodiče: 20%
* Průměrná doba provozu: 2 hod.
* Dobíjecí režim: kontaktní
* Typ čepele: 4 bodová hvězdicová čepel
* Šířka sečení: 18 cm
* Sekací výška (min./max.): 25 - 70 mm
* Spirálový sekací systém: ANO
* Sekací systém "SDM": ANO
* +Infinity sekací systém: ANO
* Úsporný režim: ANO
* Dešťový sensor: ANO
* Počet pracovních ploch včetně hlavní: 4
* Modul ZCS Connect (GPS, GSM): ANO
* Uživatelské rozhraní: klávesnice a LED
* Ovládání aplikací: bluetooth - GSM
* Přijímač Bluetooth: ANO
* Smart asistent: ANO
* AMICO: volitelné
* Snímač zvednutí/překlopení: ANO
* Tlačítko nouzového zastavení: ANO
* Bezpečnostní PIN: PIN a geo-oplocení
* Délka obvodového vodiče: 0 m - na dokoupení dle typu pozemku
* Upevňovací hřeby: 20 ks
* Nabíjecí stanice: ANO
* Kryt dobíjecí stanice: volitelné
* Hmotnost, včetně baterií: 7.2 kg
* Délka: 420 mm
* Šířka: 290 mm
* Výška: 220 mm
* Profil kol: pružná pryž
* Akustický výkon: 57 dB
* Stupeň krytí: IPx5

* NAVRŽENO A VYROBENO V ITÁLII

* Tato sekačka má oproti DX2 navíc modul ZCS Connect (GPS, GSM) a díky tomu trochu jiné možnosti ovládání, geofence, smart assistent

Obsah balení:
* Sekačka
* Dokovací stanice
* Trafo
* Návod
* Upevňovací hřeby pro dokovací stanici


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 8.000
Výška (cm): 30.00
Šířka (cm): 42.00
Hloubka (cm): 30.00
EAN: 8033866939865

Záruční doba: 24 měsíců

Robotická travní sekačka ZCS NEXTECH LX2 - Robot nové generace. Velmi chytrý, budoucnost je již zde!

Doplňkové parametry

Kategorie: Robotické sekačky
Hmotnost: 8 kg
Šířka: 42.00000
Výška: 30.00000
Hloubka: 30.00000
Objem: 0.03780

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: