Vzdělávací hra Osmo Super Studio Frozen 2 pro iPad

Neohodnoceno
Značka: OSMO
1 599 Kč
vyprodáno
Můžeme doručit do:
3.9.2024
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Určení: děvče
Doporučený věk od (let): 5
Reakce na hlas: NE
Zvukové efekty: ANO
Světelné efekty: NE
Mobilní aplikace: NE
Typ baterie:
Baterie součástí balení:

Vzdělávací hra Osmo Super Studio Frozen 2 pro iPad

 • OSMO je interaktivní nástroj pro rozvíjení širokého spektra znalostí dětí za pomoci moderních technologií a rozšířené reality. Principem her je učení dětí a jejich rozvoj v různých oblastech jako jsou: slovní zásoba a čtení, matematika a čísla, kritické myšlení a řešení problémů, kreativita a představivost. Osmo je skvělé pro osvojování si cizího jazyka zábavnou a hravou formou. Dětské figurky nebo malovánky s Osmem doslova ožijí.
 • Osmo (Tangible Play Inc.) bylo založeno bývalými zaměstnanci Googlu, kteří chtěli vyvinout něco, díky čemu by jejich děti využívali technologie na aktivní rozvoj, a ne jenom pro pasivní konzumaci digitálního obsahu. Osmo se nyní také používá ve více než 30.000 školách po celém světě.

Jak OSMO funguje?

 • Osmo funguje na principu rozšířené reality. Váš iPad zasunete do stojanu a na horní část se připevní reflektor pro snímání. Po zvolení hry nebo předmětu učení se zobrazí na iPadu informace o tom, co je potřeba udělat, postavit nebo nakreslit v závislosti na vybrané hře. Jedná se o aktivní využívání a učení využitím technologie, ne jenom o pasivní užívaní.

Co OSMO rozvíjí?

 • Osmo má základ rozvoje ve vizuální dovednosti a rozvíjí schopnosti dětí jako jsou: řešení problémů a hádanek, matematika, sčítání, počítání, odčítání, násobení, zeměpis, mořská biologie, kreslení rukou, poslechové dovednosti, čtení, osvojení si fyziky a zdokonalení pravopisu a slovní zásoby. Osmo vidí a reaguje na každý pohyb v reálném životě. Zaměřeno na děti a lásku k učení.

V této Osmo Super Studio Froze 2 se děti učí

 • Kreslení, poslech, rychlost kresby, vizuální a logické myšlení, základy fyziky, kreativní řešení problémů a zlepšují jemnou motoriku. Všechno učení probíhá hravou formou v využitím příběhu a oblíbených postav z pohádky Frozen 2 (Ledové království) jako jsou Olaf, Elza, Anna, Kristof, Sven a další.

Zdokonalování techniky kreslení a rozvoj jemné motoriky

 • Kresby vašeho dítěte v aplikaci Osmo ožijí! Kombinace ručních kreseb a zábavných postav stimuluje jejich představivost a připravenost učit se. Vydejte se na dobrodružnou cestu a řešte problémy v příběhu okamžitě pomocí malování. Jednotlivé aktivity postav mají mnoho variant, takže můžete hrát a trénovat opakovaně.

Řešení problémů a logické myšlení

 • Vaše dítě bude cvičit vizuální dovednosti při řešení úkolů, vizuálních hádanek a při skládání tvarů a obrazců. Nadčasová hra znovuobjevená pomocí interaktivního video zážitku.

Kreativita a představivost

 • Děti se při zábavě učí a neuvědomují si, že zábava je ve skutečnosti učení.  Více než 60 úrovní kreativního inženýrství, které prolíná virtuální realitu s objekty ze skutečného života. Popusťte uzdu kreativitě a zdokonalujte své kreslící schopnosti a představivost, nakreslete cokoli.

VĚK A SCHOPNOSTI

 • Určeno pro děti ve věku 5–11+ let. Některé děti zvládají hry již ve 4 letech. Hry jsou určeny pro začátečníky až pokročilé. Osmo umožňuje pokračování v učení díky pokročilejším hrám. Zvuková a vizuální zpětná vazba v reálném čase umožňuje dětem učit se experimentováním v prostředí bez stresu.

OBSAH BALENÍ

 • Osmo základna a reflektor pro iPad
 • Osmo deska pro kreslení + fixka
 • Mikro utěrka
 • Super Studio FROZEN 2 – aplikace pro tvoření s postavami z pohádky Frozen (Ledové království) jako jsou Olaf, Elza, Anna, Kristof, Sven a další

*Pro další hry jako jsou třeba – Numbers (čísla), Tangram (obrazce), Words (slovní zásoba), Pizza atd. je nutné dokoupit tyto hry samostatně

*iPad není součástí balení

KOMPATIBILITA PRO iPad

 • Všechny iPady kromě generace 1, 2, 3. Reflektor pro iPad 2021 požadovaný pro: iPad Air 4, iPad Pro 11“ a iPad Pro 12,9“. Minimální požadovaná verze iOS je iOS 10. Aktivní WiFi není potřebná pro hraní her.


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.200
Výška (cm): 0.00
Šířka (cm): 0.00
Hloubka (cm): 0.00

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.290
Výška (cm): 3.00
Šířka (cm): 17.00
Hloubka (cm): 23.80
EAN: 850001161169

Záruční doba: 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Robotické hračky
Hmotnost: 0.29 kg
Šířka: 17.00000
Výška: 3.00000
Hloubka: 23.80000
Objem: 0.00121
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: