Vzdělávací hra Osmo Pizza Co. Starter Kit pro iPad

Neohodnoceno
Značka: OSMO
2 090 Kč
vyprodáno
Můžeme doručit do:
29.8.2024
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Určení: univerzální
Doporučený věk od (let): 5
Reakce na hlas: NE
Zvukové efekty: ANO
Světelné efekty: NE
Mobilní aplikace: NE
Typ baterie:
Baterie součástí balení:

Vzdělávací hra Osmo Pizza Co. Starter Kit pro iPad

OSMO je interaktivní nástroj pro rozvíjení širokého spektra znalostí dětí za pomoci moderních technologií a rozšířené reality. Principem her je učení dětí a jich rozvoj v různých oblastech jako jsou: slovní zásoba a čtení, matematika a čísla, kritické myšlení a řešení problémů, kreativita a představivost. Osmo je skvělé pro osvojování si cizího jazyka zábavnou a hravou formou. Dětské figurky nebo malovánky s Osmem doslova ožijí.
Osmo (Tangible Play Inc.) bylo založeno bývalými zaměstnanci Googlu, kteří chtěli vyvinout něco, díky čemu by jejich děti využívali technologie na aktivní rozvoj, a ne jenom pro pasivní konzumaci digitálního obsahu. Osmo se nyní také používá ve více než 30.000 školách po celém světě.

Jak OSMO funguje?

 • Osmo funguje na principu rozšířené reality. Váš iPad zasunete do stojanu a na horní část se připevní reflektor pro snímání. Po zvolení hry nebo předmětu učení se zobrazí na iPadu informace o tom, co je potřeba udělat, postavit nebo nakreslit v závislosti na vybrané hře.

Co OSMO rozvíjí?

 • Osmo má základ rozvoje ve vizuální dovednosti a rozvíjí schopnosti dětí jako jsou: řešení problémů a hádanek, kritické myšlení, matematika, sčítání, počítání, odčítání, násobení, zeměpis, kreslení rukou, poslechové dovednosti, jemná motorika, čtení, osvojení si fyziky, zdokonalení pravopisu, programování, slovní zásoba a učení cizích jazyků. Osmo vidí a reaguje na každý pohyb v reálném životě.

V této sadě Osmo Pizza Co. Starter Kit se děti učí

 • Upečte svým zákazníkům pizzu, přijímejte platby, vracejte peníze a dozvídejte se více o ziskovosti a růstu vaší společnosti. Děti se učí obchodní matematiku, sčítaní a odčítaní peněz, zlomky, počítaní z hlavy, design, kritické myšlení, pozorování, komunikační dovednosti a kreativní řešení problémů. Děti se hravou formou při pečení a prodávání pizze učí také základy obchodu.

VĚK A SCHOPNOSTI

 • Určeno pro děti ve věku 5–12+ let. Hry jsou určeny pro začátečníky až pokročilé. Osmo umožňuje pokračování v učení díky pokročilejším hrám. Zvuková a vizuální zpětná vazba v reálném čase umožňuje dětem učit se experimentováním v prostředí bez stresu.

OBSAH BALENÍ

 • Osmo základna a reflektor pro iPad
 • Pizza podložka
 • 48x přísady na pizzu
 • 40x peníze
 • 1 Hra – Pizza
 • Ostatní hry jako jsou např. Numbers (čísla), Tangram (obrazce), Words (slovní zásoba), Newton (základy fyziky a logické myšlení), Masterpiece (malování) atd. je nutno dokoupit
 • samostatně
 • *iPad není součástí balení

Čtení a slovní zásoba

 • Hrajte sami nebo s přáteli. Více než 150 logických obrázků vytvořených komunitou! Neomezený obsah. Hádejte a hláskujte skrytá slova pomocí fyzických kartiček. Skvělá hravá a interaktivní forma učení cizích jazyků.

Čísla a matematika

 • Matematika, že je nuda? Když existuje několik dobrých způsobů, jak vyřešit problém, matematika se stane kreativní a zábavnou. Matematika ve volném stylu. Kompletaci zajímavých matematických úloh si s Osmem užijete a zamilujete, nuda tu nehrozí.

Řešení problémů a logické myšlení

 • Vaše dítě bude cvičit vizuální dovednosti při řešení úkolů skládáním více než 500 vizuálních hádanek, tvarů a obrazců. Nadčasová hra znovuobjevená pomocí interaktivního video zážitku.

Kreativita a představivost

 • Děti se při zábavě učí a neuvědomují si, že zábava je ve skutečnosti učení.  Více než 60 úrovní kreativního inženýrství, které prolíná virtuální realitu s objekty ze skutečného života. Popusťte uzdu kreativitě a zdokonalujte své kreslící schopnosti a představivost, nakreslete cokoli.

KOMPATIBILITA PRO iPad

 • Všechny iPady kromě generace 1, 2, 3. Reflektor pro iPad 2021 požadovaný pro: iPad Air 4, iPad Pro 11“ a iPad Pro 12,9“. Minimální požadovaná verze iOS je iOS 10. Aktivní WiFi není potřebná pro hraní her.


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.930
Výška (cm): 0.00
Šířka (cm): 0.00
Hloubka (cm): 0.00

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 1.030
Výška (cm): 24.00
Šířka (cm): 13.00
Hloubka (cm): 15.00
EAN: 0850001161909

Záruční doba: 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Robotické hračky
Hmotnost: 1.03 kg
Šířka: 13.00000
Výška: 24.00000
Hloubka: 15.00000
Objem: 0.00468
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: