Vzdělávací hra Osmo Coding Starter Kit pro iPad

Neohodnoceno
Značka: OSMO
3 490 Kč
vyprodáno
Můžeme doručit do:
29.8.2024
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Určení: univerzální
Doporučený věk od (let): 6
Reakce na hlas: NE
Zvukové efekty: ANO
Světelné efekty: NE
Mobilní aplikace: NE
Typ baterie:
Baterie součástí balení:

Vzdělávací hra Osmo Coding Starter Kit pro iPad

OSMO je interaktivní nástroj pro rozvíjení širokého spektra znalostí dětí za pomoci moderních technologií a rozšířené reality. Principem her je učení dětí a jejich rozvoj v různých oblastech jako jsou: slovní zásoba a čtení, základy programování, matematika a čísla, kritické myšlení a řešení problémů, kreativita a představivost. Osmo je skvělé pro osvojování si cizího jazyka zábavnou a hravou formou. Dětské figurky nebo malovánky s Osmem doslova ožijí.
Osmo (Tangible Play Inc.) bylo založeno bývalými zaměstnanci Googlu, kteří chtěli vyvinout něco, díky čemu by jejich děti využívali technologie na aktivní rozvoj, a ne jenom pro pasivní konzumaci digitálního obsahu. Osmo se nyní také používá ve více než 30.000 školách po celém světě.

Jak OSMO funguje?

 • Osmo funguje na principu rozšířené reality. Váš iPad zasunete do stojanu a na horní část se připevní reflektor pro snímání. Po zvolení hry nebo předmětu učení se zobrazí na iPadu informace o tom, co je potřeba udělat, postavit nebo nakreslit v závislosti na vybrané hře.

Co OSMO rozvíjí?

 • Osmo má základ rozvoje ve vizuální dovednosti a rozvíjí schopnosti dětí jako jsou: řešení problémů a hádanek, kritické myšlení, matematika, sčítání, počítání, odčítání, násobení, zeměpis, kreslení rukou, poslechové dovednosti, jemná motorika, čtení, osvojení si fyziky, zdokonalení pravopisu, programování, slovní zásoba a učení cizích jazyků. Osmo vidí a reaguje na každý pohyb v reálném životě.

Coding Awbie – Základy programování přes příběh

 • Základ kódování je založené na ovládání a dávání příkazů hlavní postavě ve hře, Awbie, která miluje jahody. S každým kódovacím příkazem provázíte Awbie novým dobrodružstvím.

Coding Jam – Zábavné programování při skládaní hudby

 • Základy programování jsou založené na posloupnosti kódovacích příkazů, kterými skládáte vlastní hudbu. Pomocí kódovacích bloků se naučíte kreativní stránku kódování a zároveň rozvinete sluch a cit pro rytmus, melodii a harmonii. Naučte se vzory a smyčky s více než 300 hudebními zvuky.


Coding Duo – Rozvoj logického myšlení a kreativity luštěním hádanek a úloh, samostatně nebo v týmech

Vyřešte pokročilé kódovací hádanky, samostatně nebo s přáteli. V režimu jednoho hráče se rozvíjí kreativita a logické myšlení. Při řešení úloh ve více lidech se děti učí a zdokonalují v týmové práci a strategii. Celkově na vás čeká 60 zábavných hádanek a úloh.
 
VĚK A SCHOPNOSTI

 • Určeno pro děti ve věku 6–10 let. Některé děti zvládají hry již ve 4 letech. Hry jsou určeny pro začátečníky až pokročilé. Osmo umožňuje pokračování v učení díky pokročilejším hrám. Zvuková a vizuální zpětná vazba v reálném čase umožňuje dětem učit se experimentováním v prostředí bez stresu.

OBSAH BALENÍ

 • Osmo základna a reflektor pro iPad
 • 31 kódovacích bloků pro zadávaní příkazů
 • 3 Hry – Coding Awbie, Coding Jam a Coding Duo
 • *Další hry jako jsou Numbers (čísla), Tangram (obrazce), Words (slovní zásoba), Newton (základy fyziky a logické myšlení), Masterpiece (malování) atd. se kupují samostatně
 • **iPad není součástí balení

KOMPATIBILITA PRO iPad

 • Všechny iPady kromě generace 1, 2, 3. Reflektor pro iPad 2021 požadovaný pro: iPad Air 4, iPad Pro 11“ a iPad Pro 12,9“. Minimální požadovaná verze iOS je iOS 10. Aktivní WiFi není potřebná pro hraní her.
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 1.270
Výška (cm): 0.00
Šířka (cm): 0.00
Hloubka (cm): 0.00

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 1.250
Výška (cm): 7.00
Šířka (cm): 30.50
Hloubka (cm): 24.40
EAN: 0850001161824

Záruční doba: 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Robotické hračky
Hmotnost: 1.25 kg
Šířka: 30.50000
Výška: 7.00000
Hloubka: 24.40000
Objem: 0.00521
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: