Mixážní pult Pioneer DJ DDJ-REV1

Neohodnoceno
Značka: Pioneer DJ
8 911 Kč
skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

JOG Wheel – průměr: 15 cm
JOG Wheel – ovládání: dotykové
Ovládání decku: 2× 8
Sluchátkový výstup: ANO
Reproduktorový výstup: ANO
RCA: ANO
Vstup AUX: ANO
Vstup pro mikrofon: ANO
Bluetooth: NE
Software: Serato DJ Lite
Napájení: USB

DJ kontrolér DDJ-REV1 je plně kompatibilní s bezplatným softwarem Serato DJ Lite a zároveň se může pochlubit zbrusu novým designem ve stylu Battle DJs, který usnadňuje ideální hraní, jak začínajících nadšenců, tak i znalých profesionálů.

Pioneer DJ 2-kanálový kontrolér DDJ-REV1 emuluje profesionální DJM-S mixážní pult + nastavení gramofonů PLX, včetně specializovaných funkcí pro open-formátové a Sratch DJe.

Pioneer DJ kontrolér DDJ-REV1 je plně kompatibilní s bezplatným softwarem Serato DJ Lite a zároveň se může pochlubit zbrusu novým designem ve stylu Battle DJs, který usnadňuje ideální hraní, jak začínajících nadšenců, tak i znalých profesionálů. Pioneer DJ 2-kanálový kontrolér DDJ-REV1 emuluje profesionální DJM-S mixážní pult + nastavení gramofonů PLX, včetně specializovaných funkcí pro open-formátové a Sratch DJe.

Zcela nový battle-sytle-layout
Získejte praktické zkušenosti s nově navrženým rozhraním, které používají profesionální Battle DJs. Díky tomuto rozložení ovládacích prvků DDJ-REV1 máte dostatek prostoru pro používání nezbytných technik při míchání a scratchování vaší hudby. Tempo fadery jsou až o 60 mm delší, než na kontroléru DDJ-SR2, které díky tomu poskytnou jemnější ovládání a jsou umístěny vodorovně nad ovládacími JOG koly, zatímco performance PADy jsou umístěny v sekci mixu. Tím můžete intuitivně kombinovat efekty, samply a scratchování.

Větší JOG ovládací kola
Čím větší jsou ovládací kola JOG, tím lépe se s nimi scratchuje. JOG kola na DDJ-REV1 mají stejnou velikost jako na oblíbeném kontroléru Pioneer DJ DDJ_SR2.

Pákové efekty
Dynamicky přidejte texturu do mixované hudby pomocí pákových FX efektorů. Pohněte páčkou dolů a podržte jí, abyste spustily efekty ze softwaru Serato DJ Lite v krátkých dávkách nebo pohněte páčkou nahoru, abyste efekty uzamknuli a měli tak volné ruce pro scratchování nebo procházení skladeb.

Tracking Scratch – získejte pohyb rukou navíc při scratchování
Funkce Tracking Scratch tiše vrátí vaši hudbu zpět do Cue nastavení (startovacího bodu) v okamžiku, kdy JOG kolo posunete pohybem zezadu dopředu nebo zvednete ruku pryč, což vám ušetří zavření faderem a nalezení správného místa v trucku-skladbě, abyste mohli znovu spustit scratch od správného okamžiku. Vše, co musíte udělat, je vybrat režim Tracking scratch Pad, stisknout Performance Pad a vybrat Scratch Crossfader Cuts, který chcete použít.

Mixujte hlas z mikrofonu ve spojení s hudbou. Snadné používání mikrofonu při streamování
Poprvé v kontroléru Pioneer DJ na této úrovni je výstup hlavního zvuku smíchán se zvukem z mikrofonu, pokud máte jeden zapojený. To znamená, že nepotřebujete žádné externí vybavení, jako je zvuková karta nebo samostatný mixážní pult, pokud chcete do svého vystoupení přidat moderování – mluvené slovo nebo vokály a směrovat je přes váš počítač. Všechny zvuky jsou odesílány do Serato DJ Lite.

Integrace Serato DJ Lite: Užijte si plné využití bezplatného softwaru
Jakmile si stáhnete Serato DJ Lite do svého PC/Mac zdarma, můžete jednoduše připojit DDJ-REV1 pomocí dodaného USB kabelu a začít mixovat. Vychutnejte si dotykové ovládání různých funkcí a efektů v softwaru manipulací s tlačítky, knoflíky, fadery a JOG koly na ovladači. V režimu PADů Scratch Bank můžete okamžitě načíst scratchové samply ze 4 bank, které jste přiřadili v Serato DJ Lite nebo Pro jednoduchým klepnutím na vyhrazené tlačítko Scratch Bank.

Ovládejte 3 až 4 kanály
Přehrávejte skladby a zvuky nahrané na kterémkoli ze 4 decků v Serato DJ Lite.

Class compliant
Připojte svůj DDJ-REV1 k počítači PC / Mac a začněte hrát. Není třeba instalovat jakýkoliv další ovladač.

Podpora Serato DJ Pro
Posuňte své dovednosti na další úroveň pomocí bezplatné zkušební verze Serato DJ Pro, která je k dispozici samostatně.

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 2.100
Výška (cm): 5.90
Šířka (cm): 52.60
Hloubka (cm): 2.50

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 3.000
Výška (cm): 13.30
Šířka (cm): 58.60
Hloubka (cm): 32.50
EAN: 4573201242440

Záruční doba: 24 měsíců

Mixážní pult, 2-kanálový, jack 3,5 mm, jack 6,3 mm, RCA, USB, kompatibilní s bezplatným softwarem Serato DJ Lite

Doplňkové parametry

Kategorie: receivery
Hmotnost: 3 kg
Šířka: 58.60000
Výška: 13.30000
Hloubka: 32.50000
Objem: 0.02533

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: