Adaptér Canon EF-EOS R s výměnným filtrem C-PL

Neohodnoceno
Značka: Canon
6 989 Kč
skladem
Můžeme doručit do:
7.12.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu


Upevňovací adaptér pro zásuvný filtr EF-EOS R
Upevňovací adaptér pro zásuvný filtr EF-EOS R přebírá funkce upevňovacího adaptéru EF-EOS R a přidává možnost použít zásuvné filtry, čímž odpadá nutnost upevnění filtrů na přední část objektivu, což je užitečné zejména pro širokoúhlé objektivy s velkým předním prvkem objektivu.

Adaptér C-PL: Kruhový polarizační filtr
Polarizační filtry si poradí s odlesky a oparem a snižují množství světla, které se odráží od skleněných povrchů. Filtry také zvyšují sytost barev a pomáhají přidat důraz barevným scénám.

Adaptéry EOS R
Propojte svůj systém EOS R s širokým spektrem objektivů typu EF a EF-S.

Propojení a rozšíření
Adaptéry systému EOS R nabízí plnou kompatibilitu s řadou objektivů EF a EF-S od společnosti Canon, což majitelům fotoaparátů Canon EOS R a Canon EOS RP, kteří také vlastní fotoaparát EOS, poskytne kompletní integraci s jejich současnými objektivy.

Spojte své objektivy EF-S se systémem EOS R
Objektivy EF-S jsou navrženy pro snímač APS-C digitální zrcadlovky EOS, ale pomocí adaptéru je můžete připojit také k fotoaparátům systému EOS R. Fotoaparát automaticky vytvoří snímky s ořezem o velikosti, které se shodují s menším obrazovým kruhem optiky EF-S.

Objektivy kompatibilní s fotoaparátem EOS R

- Řada objektivů EF s pevnou ohniskovou vzdáleností
- Objektivy řady EF-S
- Řada objektivů EF se zoomem

Zkonstruováno pro dlouhou životnost
Adaptéry EOS R jsou navrženy pro profesionální použití s kovovým uchycením v přední i zadní části. Jsou také vybaveny těsněním proti povětrnostním vlivům, díky čemuž jsou chráněny proti prachu a vlhkosti. Můžete tak pokračovat ve fotografování i v náročných podmínkách.

Stvořeno pro výkon
Můžete očekávat, že se vaše objektivy budou chovat stejně, jako při použití s digitálními zrcadlovkami EOS, takže budete mít k dispozici stejně skvělý výkon se stejně vysokou kvalitou.

Dokonalá mechanika
Technici společnosti Canon vyvinuli adaptéry systému EOS R tak, aby byla zachována kompatibilita, kvalita a výkon, když připojíte fotoaparát EOS R ke stávajícímu objektivu EF či EF-S.Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.121
Výška (cm): 7.32
Šířka (cm): 2.47
Hloubka (cm): 7.32

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.291
Výška (cm): 7.80
Šířka (cm): 13.00
Hloubka (cm): 11.80
EAN: 4549292141603

Záruční doba: 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: ostatní příslušenství
Hmotnost: 0.29 kg
Šířka: 13.00000
Výška: 7.80000
Hloubka: 11.80000
Objem: 0.00120

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: