Váha osobní Tanita BC 718S

Neohodnoceno
Značka: Tanita
1 999 Kč
skladem
Můžeme doručit do:
9.6.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Měření a analýza: hmotnost kostí; hmotnosti; svaloviny; tuku v těle; vody v těle
Nosnost (kg): 150
Počet paměťových míst: 6
Přesnost vážení (g): 100
Ukazatel: digitální
Typ baterie: AA
Počet baterií: 4
Baterie součástí balení: ANO
SMART Funkce: NE
Typ osobní váhy: diagnostická

Provedení výrobku: hnědá barva

Osobní váha s tělesnou analýzou ve skleněném designu.
Velký, snadno čitelný LCD displej jasně zobrazuje všech 10 měření tělesného složení v několika sekundách.
S pamětí pro 5 uživatelů a režimem atlet je BC-718 ideální pro všechny rodiny.

Popis funkcí:
* Procento tělesného tuku je množství tělesného tuku v poměru k tělesné hmotnosti. Snižování nadměrného množství tělesného tuku ukázalo snížení rizika určitých nemocí jako je vysoký krevní tlak, onemocnění srdce, cukrovky a rakoviny.

* Procento celkové tělesné vody je celkové množství tekutiny v lidském těle vyjádřené jako procentní podíl její celkové hmotnosti.
* Voda hraje zásadní roli v mnoha tělesných procesech a nachází se v každé buňce, tkáni a orgánu. Při správném množství vody v těle
* si zajistíte funkci tělesných procesů a snižujete riziko vzniku souvisejících zdravotních problémů.


* Podíl svalové hmoty - tato funkce ukazuje hmotnost příčně pruhovaných i hladkých svalů, včetně vody v nich obsažené.

* Hmotnost kostí - znamená množství kalcia a ostatních minerálů. Výzkumy prokázaly, že cvičení a tím rozvoj kostní tkáně pomáhá k vývinu silnějších a zdravějších kostí. Protože struktura kostí se nemění v krátkem časovém úseku, je důležité rozvíjet a udržovat zdravé kosti vyváženou stravou a dostatečnou tělesnou aktivitou.

* Viscerální tuk - tuk v břišní dutině, který obklopuje vnitřní orgány. Výzkumy prokazují, že ačkoliv Vaše hmotnost a % tělesného tuku zůstává stejné, s přibývajícím věkem se ukládání tuku mění a tuk se čím dál víc ukládá v oblastí břicha, obzvlášť u žen v menopauze. Zjištění množství viscerálního tuku a jeho případné snížení a udržování na přípustné hodnotě, pomůže snížit riziko nemocí - srdečních chorob, vysokého krevního tlaku atd. Rádce viscerálního tuku - poradí, zda je množství viscerálního tuku v normálních nebo zvýšených hodnotách.

* Bazální metabolická spotřeba - BMR: tato funkce ukazuje množství kalorií potřebné pro výměnu základních látek. Vaše BMR je hodnota minimální energie, kterou vaše tělo potřebuje v klidném stavu, aby mohlo normálně fungovat (dýchání, oběh krve, nervový systém...). Spalujete kalorie klidně i ve spánku. Přibližně 70 % za den zkonzumovaných kalorií je použito pro BMR - přeměnu látek. Při každé aktivitě je spotřebována energie, čím intenzívnější je aktivita, tím více kalorií spálíte. Základem pro to jsou svaly (tvoří přibližně 40% vaší váhy), fungují jako motor a spotřebují velké množství energie. Vaše BMR závisí na podílu svalů ve Vašem těle. Při přibývajícím množství svalů, zvyšujete Vaši spotřebu energie. Vyšší BMR zvyšuje počet kalorií a pomáhá Vám snižovat podíl tělesného tuku. Nízký BMR činí zbavování se tuku s snižování celkové tělesné hmotnosti mnohem těžší.

* Metabolický věk - tato funkce spočítá Vaše BMR a ukáže Vám průměrný věk, kterému náleží Váš metabolismus. Jestliže je Váš metabolický věk vyšší než Váš skutečný věk, znamená to, že musíte zlepšit bazální metabolismus. Zvýšená tělesná aktivita Vám pomůže zvětšit objem svalové tkáně a snížit Váš metabolický věk. Váha ukazuje hodnoty od 12 do 90. Nižší věk než 12 se na displeji zobrazí ""12"", vyšší než 90 se na displeji zobrazí ""90"". Vědci dokázali, že se metabolismus přibývajícím věkem dítěte mění, zlom nastává od 16ti nebo 17ti let, kdy se spotřeba snižuje.

* Celková fyzická kondice - tato funkce porovnává Vaše složení těla tím, že porovná tělesný tuk a svalovou hmotu. Při zvýšené aktivitě se sníží množství tělesného tuku, Vaše fyzická kondice se podle toho změní. I když Vaše hmotnost zůstává neměnná, může se Vaše svalová hmota nebo podíl tělesného tuku změnit, a to zlepšuje Váš zdravotní stav a snižuje riziko některých onemocnění.

* Funkce RECALL: při zobrazení aktuálních výslednů lze stiskem tlačítka zobrazit předchozí naměřené hodnoty !!!!

Technické parametry:
* Paměť pro 5 osob a 1 pro hosta.
* Procento tělesného tuku - 0,1 %
* Procento tělesné vody - 0,1 %
* Podíl svalové hmoty - 0,1 kg
* Hmotnost kostí - 0,1 kg
* Bazální metabolismus - kcal/kJ
* Kapacita vážení - 150 kg
* Přesnost vážení - 100 g
* 4 AA baterie součástí balení


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 1.400
Výška (cm): 21.00
Šířka (cm): 29.00
Hloubka (cm): 2.00

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 1.725
Výška (cm): 4.50
Šířka (cm): 34.40
Hloubka (cm): 25.60
EAN: 4904785818125

Záruční doba: 24 měsíců

Osobní váha s tělesnou analýzou, paměť pro 5 osob a 1 pro hosta, kapacita vážení 150 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: osobní váhy
Hmotnost: 1.73 kg
Šířka: 34.40000
Výška: 4.50000
Hloubka: 25.60000
Objem: 0.00396

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: