Tvrzené sklo InvisibleSHIELD GlassFusion XTR s D3O na Samsung Galaxy S22 5G

Neohodnoceno
1 130 Kč
skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Určeno pro model telefonu: Samsung Galaxy S22
Typ: Tvrzené sklo
Pro značku: Samsung
Určeno pro: Mobilní telefon
Antibakteriální: ANO

Vysoce odolné, citlivé, hybridní ochranné sklo s antimikrobiální složkou a vrstvou D3O, které je přizpůsobené potřebám hráčů.

Maximální citlivost a ochrana
Ochranné hybridní sklo GlassFusion XTR s D3O® bylo přizpůsobeno potřebám hráčů, jeho povrch je navržen tak, aby byl maximálně citlivý a reagoval na každý dotek. Hybridní sklo má navíc hydrofilní povrch, který snižuje tření, díky tomu budou vaše prsty při hře hladce klouzat po obrazovce.

Sklo je vytvořeno tak, aby bylo kompatibilní se čtečkou otisků prstů.

Antimikrobiální vrstva
Sklo obsahuje speciální antimikrobiální složku, která inhibuje růst bakterií zodpovědných za vznik zápachu a celkově chrání materiál před degradací způsobenou mikroorganismy.

Chráněno D3O®
InvisibleShield GlassFusion XTR je obohaceno o materiál D3O®. Ten využívá vlastnosti ultra lehkého elastomeru, který se chová jako nenewtonská tekutina. To znamená, že v klidu je tato hmota tekutá, a při mechanickém nárazu tuhne a chová se jako pevný předmět, po chvíli klidu opět "povolí". Energie dopadu je rozložena mezi jednotlivé molekuly, které ji vynaloží na ztuhnutí.

Tyto vlastnosti činí z technologie D3O® ideální a vysoce žádaný prvek pro ochranu před nárazem a dopadem, a ze skla InvisibleShield GlassFusion XTR jedno z nejsilnějších skel, které společnost ZAGG aktuálně nabízí.

D3O® technologie je využívána při výrobě helem, chráničů na sport či jízdu na motocyklu a teď i na ochranu elektroniky. Tuto technologii obsahují i výrobky Dr. Martens, Under Armour, Schutt Sport, 3M a další.

40% filtrace škodlivého modrého světla
Doba, kterou trávíme u chytrých zařízení a škodlivé modré světlo, které tato zařízení vyzařují, můžou přispět k digitální únavě očí. Sklo InvisibleShield GlassFusion XTR je opatřeno ochrannou vrstvou Eyesafe, která snižuje intenzitu světla a filtruje 40 % toxického modrého světla.

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.065
Výška (cm): 2.50
Šířka (cm): 11.00
Hloubka (cm): 19.10
EAN: 840056158894

Záruční doba: 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: ochranné fólie
Hmotnost: 0.07 kg
Šířka: 11.00000
Výška: 2.50000
Hloubka: 19.10000
Objem: 0.00053

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: