Tvrzené sklo InvisibleSHIELD GlassFusion s D3O na Samsung Galaxy S22 5G

Neohodnoceno
1 005 Kč
skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Určeno pro model telefonu: Samsung Galaxy S22
Typ: Tvrzené sklo
Pro značku: Samsung
Určeno pro: Mobilní telefon
Antibakteriální: ANO

Hybridní ochranné sklo s antimikrobiální složkou a vrstvou D3O.

Flexibilní ochrana
InvisibleShield GlassFusion s D3O® je hybridní ochranné sklo vytvořené pro maximální možnou ochranu displeje vašeho zařízení. Materiál hybridního skla se skládá z komponent, které byly původně navrženy pro ochranu vrtulí vojenských helikoptér a materiálu s vlastnostmi podobnými sklu. Oproti starším typům skla je tento typ inovován o materiál D3O®.

Jednou z důležitých vlastností GlassFusion s D3O® je flexibilita, díky které sklo skvěle pohlcuje sílu nárazů. Díky této vlastnosti je náraz pohlcen ještě předtím, než se dostane na úroveň obrazovky.

Chráněno D3O®
D3O® využívá vlastnosti ultra lehkého elastomeru, který se chová jako nenewtonská tekutina. To znamená, že v klidu je tato hmota tekutá, a při mechanickém nárazu tuhne a chová se jako pevný předmět, po chvíli klidu opět "povolí". Energie dopadu je rozložena mezi jednotlivé molekuly, které ji vynaloží na ztuhnutí.

Tyto vlastnosti činí z technologie D3O® ideální a vysoce žádaný prvek pro ochranu před nárazem a dopadem.

D3O® technologie je využívána při výrobě helem, chráničů na sport či jízdu na motocyklu a teď i na ochranu elektroniky. Tuto technologii obsahují i výrobky Dr. Martens, Under Armour, Schutt Sport, 3M a další.

Antimikrobiální vrstva
Sklo obsahuje speciální antimikrobiální složku, která inhibuje růst bakterií zodpovědných za vznik zápachu a celkově chrání materiál před degradací způsobenou mikroorganismy.

Dokonale průhledné a na displeji téměř nedetekovatelné
Oleofobní vrstva na povrchu skla zaručuje, že se nemusíte obávat nevzhledných šmouh či otisků prstů. Díky zesíleným a zkoseným hranám se sklo na displeji zařízení doslova ztrácí. Navíc je dokonale průzračné a nijak neomezuje citlivost displeje. Sklo je vytvořeno tak, aby bylo plně kompatibilní se čtečkou otisků prstů, díky čemuž vás nebude v ničem omezovat

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.070
Výška (cm): 2.50
Šířka (cm): 11.50
Hloubka (cm): 18.80
EAN: 840056158863

Záruční doba: 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: ochranné fólie
Hmotnost: 0.07 kg
Šířka: 11.50000
Výška: 2.50000
Hloubka: 18.80000
Objem: 0.00054

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: