Objektiv Nikon 24-70 mm f/2.8E ED VR AF-S NIKKOR

Neohodnoceno
Značka: Nikon
56 490 Kč
skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ bajonetu: Nikon F
Typ objektivu: zoom
Rozdělení dle ohniska: základní
Min. ohnisková vzdálenost (mm): 24
Max. ohnisková vzdálenost (mm): 70
Světelnost objektivu (f/): 2.8
Optická stabilizace obrazu: ANO
Konstrukce objektivu: 20 č./16 sk.
Min. clonové číslo (f/): 2.8
Max. clonové číslo (f/): 22
Počet lamel clony: 9
Průměr závitu filtru (mm): 82
Odolný vůči vodě: NE
Makro objektiv: NE

Provedení výrobku: černá barva

Seznamte se se stálicí v portfoliu objektivů Nikon a nejčastěji používaným profesionálním objektivem v řadě NIKKOR. Pokud hledáte jediný objektiv, který si umí poradit s každou fotografickou situací, tak jste ho právě našli.
Ať už pořizujete snímky nebo videosekvence, tento proslulý základní zoom značky Nikon s rozsahem od širokoúhlého objektivu po střední teleobjektiv dokáže výjimečně dokonale uspokojit požadavky na profesionální použití.

Rozsah zoomu 24–70 mm je ideálním kompromisem na veškeré použití, od fotografování krajiny přes práci ve studiu až po svatby a tiskové konference. Konstantní světelnost f/2,8 zajišťuje výjimečné výsledky za nízké hladiny osvětlení a poskytuje konzistentní expozice v celém rozsahu ohniskových vzdáleností. Při pořizování fotografií i videozáznamů budete mít výjimečné výsledky.

Rychlejší
Využijte výhod, které vám přináší rychlejší automatické zaostřování a elektromagnetická clona umožňující výjimečně rychlé sériové snímání.

Exkluzivní ultrazvukový zaostřovací motor Nikon nabízí extrémně rychlé a velmi tiché automatické zaostřování s možností snadné manuální úpravy zaostření. Přidaná elektromagnetická clona zajišťuje konzistentní a přesnější expozice při vysokorychlostním sériovém snímání.

Lépe stabilizovaný
Účinná redukce vibrací značky Nikon přináší ohromnou účinnost 4 EV.1 Při fotografování z ruky můžete používat delší časy závěrky a snímky zůstanou přesto ostré.

Díky redukci vibrací můžete nastavovat až o 4 EV delší časy závěrky, než by jinak bylo možné.1 Chvění fotoaparátu se minimalizuje i za špatných světelných podmínek.
1 Při použití režimu Normal (Normální) podle standardu CIPA.

Ostřejší
Nedělejte při fotografování kompromisy v kvalitě obrazu. Inovovaná optická konstrukce nabízí výjimečné rozlišení až do krajů obrazového pole.

Jedná se o první objektiv NIKKOR obsahující asférické optické členy ze skla ED s extrémně nízkým rozptylem světla, které korigují barevnou vadu a komu a snižují úbytek světla na okrajích obrazového pole. Antireflexní vrstvy Nano Crystal Coat značky Nikon potlačují výskyt reflexů a závoje a nabízí tak ostřejší obraz.

Odolnější
Pořiďte snímek bez ohledu na prostředí. Tento objektiv je plně utěsněn proti povětrnostním vlivům a připraven zvládnout náročné každodenní profesionální používání.
Společnost Nikon u tohoto ikonického objektivu posílila konstrukci. Na přední a zadní členy objektivu je nanesena fluorová vrstva, která aktivně odpuzuje vodu, prach a nečistoty. Nijak přitom neovlivňuje kvalitu obrazu. Tato vrstva navíc usnadňuje čištění optiky bez poškození povrchů. Tlačítko na uvolnění dodávané clony je zapuštěno, aby se předešlo náhodnému sejmutí.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Ohnisková vzdálenost
24–70 mm
Světelnost
f/2,8
Nejvyšší clonové číslo
f/22
Konstrukce objektivu
20 čoček v 16 členech (včetně 2 optických členů ze skel ED, 1 asférického optického členu ze skla ED, 3 asférických optických členů a 1 optického členu s vysokým indexem lomu; antireflexní vrstvy Nano Crystal Coat a fluorová vrstva)
Obrazový úhel
Filmové jednooké zrcadlovky Nikon a digitální jednooké zrcadlovky formátu FX: 84° – 34°20´. Digitální jednooké zrcadlovky Nikon formátu DX: 61° – 22°50´.
Nejkratší zaostřitelná vzdálenost
Ohnisková vzdálenost 35–50 mm: 0,38 m od obrazové roviny. Ohnisková vzdálenost 24, 28, 70 mm: 0,41 m od obrazové roviny.
Největší měřítko zobrazení
0,28×
Počet lamel clony
9 (kruhový otvor clony)
Průměr filtrového závitu
82 mm
Dodávané příslušenství
Zaklapávací přední krytka objektivu LC-82 o průměru 82 mm, bajonetová sluneční clona HB-74, zadní krytka objektivu LF-4, polotuhé pouzdro CL-M3

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.450
Výška (cm): 15.50
Šířka (cm): 8.80
Hloubka (cm): 8.80

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 1.695
Výška (cm): 15.00
Šířka (cm): 24.50
Hloubka (cm): 14.80
EAN: 018208200528

Záruční doba: 24 měsíců

Objektiv, 24 - 70 mm, bajonet F-Mount/FX, stabilizace obrazu, světelnost f/2.8, průměr závitu 82 mm, clonové číslo f/2.8 - f/22

Doplňkové parametry

Kategorie: objektivy
Hmotnost: 1.7 kg
Šířka: 24.50000
Výška: 15.00000
Hloubka: 14.80000
Objem: 0.00544

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: