Digitální teploměr Emos E0121

Neohodnoceno
Značka: EMOS
305 Kč
Na dotaz
Můžeme doručit do:
26.8.2024
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Drátový teploměr se zobrazením venkovní teploty a vnitřní teploty a vlhkosti. Teploměr má drátovou sondu v délce 2,9 m.

 

Rozšířený popis

 

Digitální teploměr E0121

Jaká je aktuální teplota vevnitř nebo venku? Obě tyto otázky vám budou velmi rychle zodpovězeny jedním pohledem na digitální teploměr E0121. Ten vás zarušeně potěší nejen přesným měřením teploty v interiéru i exteriéru s rozlišením 0,1 °C, ale také praktickým měřením vnitřní vlhkosti nebo zobrazením minimální a maximální teploty

 

 Teploměr a budík v jednom

Digitální teploměr E0121 vám ukáže aktuální teplotu v místnosti v rozmezí 0 °C až +50 °C a venkovní teplotu v rozmezí -40 °C až +60 °C. Součástí teploměru je také měření vnitřní vlhkosti v rozmezí 25 % až 95 % RV.  

 S měřením venkovních teplot vám pomůže drátové čidlo, které je 3 metry dlouhé. Bez problému ho tedy umístíte za okno a teploměr pak pohodlně postavíte k oknu či pověsíte na zeď.

 A co dalšího tento teploměr nabízí? Najdete zde například hodiny nebo budík, jehož zapnutí je uživatelsky velmi jednoduché.

 

Elegantní design

Elegantní design s velkým čitelným displejem si vás získá na první pohled. Digitální teploměr se hodí do všech prostor a nemusíte se tedy obávat, že by působil jakýmkoliv rušivým dojmem. Naopak! Precizní provedení a displej s perfektně čitelnými velkými číslicemi pozvedávají tento model na vyšší úroveň a činí z něj nejen praktického pomocníka, ale také zajímavý doplněk.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: meteorologické stanice
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: