CSC fotoaparát Canon EOS R7 - tělo, černý

Neohodnoceno
Značka: Canon
35 330 Kč
skladem
Můžeme doručit do:
8.12.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ fotoaparátu : kompakt s výměnným objektivem
Menu v CZ / SK jazyku: ANO
Materiál těla: kov
Rozlišení (foto) (Mpx): 32.5
Formát snímače: APS-C
Druh snímače: CMOS
Velikost snímače (CSC) (mm): APS-C
Formát záznamu foto: JPEG; RAW
Min. citlivost (ISO): 100
Max. citlivost (ISO): 32000
Bajonet: RF
Počet objektivů v setu: pouze tělo
Stabilizace objektivu: ANO
Stabilizace snímače: ANO
Elektronická stabilizace: ANO
Sekvenční snímání (sn./s): 30
Samospoušť (min. prodleva) (s): 2
Interní blesk: NE
Nastavení interního blesku v EV: ANO
Externí blesk: ANO
Detekce obličeje: ANO
Kreativní režimy: 13
Systém ostření: AF Tracking
Pomocné světlo AF: ANO
Vyvážení bílé: s výběrem světelného zdroje
Kompenzace expozice +/-EV délka kroku: -3 až +3 EV v krocích po 1/3 EV
Nejkratší čas expozice (s): 1/16 000
Nejdelší čas expozice (s): 30
Typ hledáčku: elektronický
Zorné pole hledáčku (%): 100
Rozlišení hledáčku (px): 2360000
Velikost LCD (cm): 7.5
Rozlišení LCD (px): 1620000
Polohovatelný displej: ANO
Dotykový displej: ANO
Konektory: HDMI (mini); USB konektor
Wi-Fi: ANO
Propojení Bluetooth: ANO
NFC: NE
Podpora přímého tisku: NE
GPS: NE
Max. rozlišení videa: 4K (3840 × 2160)
Hodnota fps: 30
Formát záznamu videa: MOV
Vodotěsnost : NE
Typ baterií: Li-Ion akumulátor
Výrobek Hmotnost (kg) (kg): 0,612
Barva: černá
Podpora paměťových karet: ANO
Podporované paměťové karty / typ karty: SD Card; SDHC (SD High-Capacity); SDXC (SD Extended-capacity)

Provedení výrobku: černá barva

Canon EOS R7
Technologie EOS R se snoubí s designem se snímačem APS-C a představuje tak hybridní bezzrcadlový fotoaparát, který je malý, rychlý a výkonný.

Kam se vydáte dál?
Fotoaparát EOS R7, který pokračuje v odkazu našich úžasných fotoaparátů řady EOS 7D, nabízí špičkový výkon a neuvěřitelnou rychlost v těle nové generace bezzrcadlových fotoaparátů řady EOS R.

Inovace fotoaparátu EOS R v kombinaci s designem snímače APS-C.
Fotoaparát EOS R7 je postaven na snímači velikosti APS-C, takže objektivy nabízejí 1,6× větší dosah teleobjektivu než ekvivalentní ohnisková vzdálenost plnoformátového fotoaparátu. Budete mít pocit, že jste hned vedle objektu, dokážete zachytit portréty zvířat, které vyplňují celý záběr, a velmi působivé akční snímky.

Zaváděcí nabídka upevňovacího adaptéru Canon EF-EOS R
Pozvedněte snadno svou digitální zrcadlovku díky naší zaváděcí nabídce: Součástí balení je upevňovací adaptér Canon EF-EOS R. Používejte stávající objektivy EF a EF-S od digitální zrcadlovky a zachovejte stejnou kvalitu, výkon a funkčnost s fotoaparátem EOS R7. Tato nabídka platí pouze během uvedení fotoaparátů EOS R7 a EOS R10 na trh.

Automatické zaostřování nové generace
S umělou inteligencí s hloubkovým učením a funkcí rozpoznávání objektu

Model EOS R7 jsme vybavili technologií umělé inteligence s hloubkovým učením a automatického zaostřování iTR, které najdete také u fotoaparátů EOS R3, EOS R5 a EOS R6. To znamená, že dokáže rozpoznat lidi, zvířata a vozidla a udržet je v dokonale ostrém zaostření, ať se v záběru pohybují kdekoli.

Automatické zaostřování, které překonává očekávání
Fotografové divoké přírody si zamilují, jak fotoaparát pozná ptáky v letu a zachová je ostré, když letí napříč krajinou. Sportovní fotografové si vychutnají schopnost sledovat lidi, když se pohybují rychle a nepředvídatelně – i když mají na hlavě přilbu, dívají se jiným směrem nebo se obracejí vzhůru nohama.

Systém zaostřování Dual Pixel CMOS AF II fotoaparátu EOS R7 pokrývá a sleduje objekty v téměř 100 % záběru 1 a zajišťuje rychlé a přesné automatické zaostřování, i když úroveň osvětlení klesne až na –5 EV 2, nebo s maximálními clonovými čísly až f/22.

Nová úroveň stabilizace obrazu
Pro 7 EV ochrany před rozhýbáním fotoaparátu

Představte si, že budete moci pořizovat fotografie s dlouhou expozicí z ruky a úmyslně rozostřit pohybující se objekty, aniž byste museli sáhnout po stativu. Nebo pořizování mimořádně plynulého videa při chůzi s fotoaparátem. Vestavěný stabilizátor obrazu (IBIS) fotoaparátu EOS R7 otevírá všechny možné, nové způsoby, jak být kreativní, a může vás donutit, abyste zvážili, jestli nezačít používat svůj systém fotoaparátu jinak.

Zůstane stabilní, i když vy nejste
Vestavěná stabilizace obrazu fotoaparátu spolupracuje s optickým stabilizátorem obrazu, který je zabudován do mnoha našich objektivů RF. Díky bleskově vysoké rychlosti komunikace a široké fyzické šířce bajonetu RF je možných až 7 EV s objektivem RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM a až 8 EV s jinými objektivy RF stabilizace v 5 osách, což umožňuje stabilní fotografování z ruky při dlouhých expozicích bez jakéhokoliv rozhýbání fotoaparátu.

A když fotografujete s objektivy bez stabilizace obrazu (například s rychlými objektivy s pevnou ohniskovou vzdáleností), umožňuje široký bajonet pro uchycení objektivu systému EOS-R, aby IBIS fotoaparátu EOS R7 stále poskytoval vysoce účinnou stabilizaci proti rozhýbání fotoaparátu.

Neotřesitelně stabilní filmy
Při snímání videa jsou systémy vestavěné stabilizace obrazu a optické stabilizace obrazu doplněny třetí technologií: Digitální stabilizací obrazu filmu. Společně tyto systémy vyhladí pohyby kamery do takové míry, že by vám nikdo nemohl mít za zlé, kdybyste si mysleli, že záběry byly natočeny pomocí kardanu.

V nejbližší době…
Rychlost a výkon, které vás nenechají v klidu

Dokonalý fotografický okamžik může trvat jen zlomek sekundy, a proto jsme navrhli fotoaparát EOS R7 tak, aby byl mimořádně rychlý. Pořizujte soubory ve formátu RAW, JPEG a HEIF rychlostí až 15 sn./s nebo až 30 sn./s při použití tiché elektronické závěrky fotoaparátu – s průběžným automatickým zaostřováním a automatickou expozicí, která při fotografování reaguje nepřetržitě. Nejvyšší rychlost elektronické závěrky 1/16 000 s odhaluje detaily, které jsou často pouhým okem nevídané.

Navrženo pro rychlou reakci
Procesor DIGIC X fotoaparátu zajišťuje rychlou manipulaci plnou života a prakticky eliminuje prodlevu hledáčku, takže nabízí skutečně citlivý zážitek ze snímání. V jedné sekvenci snímků rychlostí 30 sn./s lze zachytit až 42 souborů typu RAW a 126 souborů typu JPEG.

Plynulý pohyb dokonale zachycený na videu
Při natáčení videa jsou snímkové frekvence až 60p k dispozici v rozlišení 4K a až 120p při pořizování záznamu v rozlišení Full HD. Zachycuje pohybující se objekty s neuvěřitelnou přesností a vytváří mimořádně plynulé efekty pomalého pohybu v postprodukci.

Nová kapitola kvality obrazu.
Fotografie a video, které překonají vaše očekávání

Ať už fotografujete, nebo natáčíte video, snímač CMOS fotoaparátu EOS R7 s rozlišením 32,5 megapixelu a obrazový proces DIGIC X poskytují ohromující výsledky. Technické výhody systému EOS R v kombinaci s našimi odbornými znalostmi v oblasti optiky a konstrukce snímače poskytují lepší kvalitu obrazu než vše, co jste předtím zažili.

Kvalita obrazu nad vaše očekávání
Fotografie jsou plné detailů, barev a dynamického rozsahu – i za slabého osvětlení, díky maximální citlivosti ISO 32 000. Vysoce kvalitní videozáznam v rozlišení 4K lze pořídit převzorkováním výstupu snímače 7K, zatímco funkce Canon Log 3 zajišťuje široký dynamický rozsah a možnosti úprav po pořízení snímku.

Další obrovský krok v designu fotoaparátů EOS
Nové funkce, důvěrně známý pocit

S fotoaparátem, který vám přináší nové technologie na dosah ruky, můžete pokračovat na žebříčku své kreativity a budete mít pocit, že je to váš starý známý a jeho použití tak instinktivní, jako by to byla vaše digitální zrcadlovka. Nové designové prvky, jako je kombinovaný volič AF bodů a zadní otočný ovladač, jsou spojeny s klasickou manipulací s fotoaparáty EOS a okamžitě rozpoznatelnými stránkami nabídek, takže se budete hned od začátku cítit jako doma.

Elektronický hledáček
Dokonce i ohromující elektronický hledáček s rozlišením 2,36 milionů bodů a rychlostí 120 sn./s10 je vybaven režimem OVF Assist, který pomůže těm, kteří přecházejí z digitálních zrcadlovek.

Otočná obrazovka LCD
Otočná obrazovka LCD usnadňuje snímání z neobvyklých úhlů. Podporuje také vertikální nahrávání videa, což usnadňuje zachycování příběhů na sociálních sítích.

Kombinovaný volič AF bodu
Mezi nové prvky designu patří kombinovaný volič AF bodu a zadní otočný ovladač.

Výhoda snímače APS-C
Fotoaparát EOS R7 je postaven na snímači velikosti APS-C, takže objektivy nabízejí větší „dosah“ teleobjektivu než stejná ohnisková vzdálenost plnoformátového fotoaparátu. Díky menšímu formátu snímače je fotoaparát EOS R7 také přenosnější – ideální na výlety za divokou přírodou, fotografování leteckých show nebo snímání atletického oválu.

Propojení a rozšíření
A když už mluvíme o objektivech, můžete k modelu EOS R7 připojit všechny stávající objektivy EF a EF-S pomocí různých upevňovacích adaptérů Canon, kde budou fungovat přesně tak, jak si pamatujete – ne-li lépe, díky lepší funkčnosti systému EOS R.

Model EOS R7 můžete přizpůsobit tak, aby fungoval přesně tak, jak chcete. Přizpůsobitelné voliče a tlačítka doplňují uživatelské režimy fotografování a programovatelnou obrazovku nabídky Moje menu.

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.612
Výška (cm): 9.04
Šířka (cm): 13.20
Hloubka (cm): 9.17

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 1.503
Výška (cm): 15.30
Šířka (cm): 19.20
Hloubka (cm): 28.20
EAN: 4549292185447

Záruční doba: 24 měsíců

Bezzrcadlovka, APS-C CMOS snímač 32,5 Mpx, bajonet RF, video 4K (3840x2160)/30 fps, citlivost (ISO) až 32 000, LCD 7,5 cm dotykový polohovatelný displej, Wi-Fi, hmotnost 0,612 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompakty s výměnným objektivem
Hmotnost: 1.5 kg
Šířka: 19.20000
Výška: 15.30000
Hloubka: 28.20000
Objem: 0.00828

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: