Hra Bethesda Xbox Series X Redfall: Bite Back Upgrade

Neohodnoceno
Značka: Bethesda
549 Kč
vyprodáno
Můžeme doručit do:
18.1.2024
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Platforma: Xbox Series
Typ hry: akční; simulátor; střílečka
Vydavatel: BETHESDA
Lokalizace: anglická
Doporučený věk : 18 let
Datum vydání: 02.05.2023
Distribuce: oficiální ČR

Redfall je FPS s otevřeným světem pro jednoho hráče i kooperaci od Arkane Austin, cenami ověnčeného týmu, který stojí za hrami Prey a Dishonored. Redfall pokračuje v odkazu pečlivě tvořených světů a podmanivých simulátorů studia Arkane a přináší příběhovou akční střílečku s charakteristickou hratelností.

Odhalte pravdu a získejte zpět Redfall
Ostrovní městečko Redfall ve státě Massachusetts oblehla legie upírů, kteří zablokovali slunce a odřízli obyvatele od okolního světa. Prozkoumejte otevřený svět, ponořte se do propracované příběhové kampaně a odhalte záhadu, která stojí za příchodem upírů. Spojte se s hrstkou přeživších proti stvůrám, které hrozí, že celé město vysají do poslední kapky krve.

Zabíjejte sami nebo společně
Redfall dokonale kombinuje možnosti hry pro jednoho i více hráčů a umožňuje hráčům vydat se do temnoty o samotě nebo v kooperativní hře až pro čtyři hráče. Spoluhráči mohou vyzkoušet rozdílnou výstroj a pomocí kombinace svých schopností hledat kreativní řešení upíří apokalypsy. Čeká vás hledání arzenálu speciálních zbraní a úpravování postavy pomocí jedinečných vylepšení a dovedností podle svého herního stylu, ať už dáváte přednost divokým přestřelkám, plíživému postupu, nebo čemukoliv mezi tím.

Nekonvenční hrdinové proti stvořením noci
Upíři z Redfallu, stvoření důsledkem nepovedených vědeckých experimentů, jsou obdaření mimořádnými schopnostmi a pro vás i váš tým budou představovat skutečnou kreativní výzvu. Vyberte si z týmu rozmanitých hrdinů - z nichž každý má vlastní schopnosti specifické pro danou postavu - a postavte se legii upírů s celým houfem maniakálních stoupenců.

DEVINDER CROUSLEY: Kryptozoolog a ambiciózní vynálezce. Je vyzbrojen zbraněmi vlastní výroby a vydává se na misi, která má osvědčit jeho kvality.

LAYLA ELLISON: Studentka biomedicínského inženýrství, která se dobrovolně přihlásila na test léků, kde se něco ošklivě zvrtlo a ji to obdařilo velmi silnými telekinetickými schopnostmi.

REMI DE LA ROSA: Brilantní bojová technička, která strávila život na frontě. S pomocí svého robota Bribóna je odhodlaná pomoci zachránit přeživší z Redfallu.

JACOB BOYER: Bývalý vojenský ostrostřelec, který je dnes soukromým kontraktorem. Po podivných událostech v Redfallu získal Jacob podivné upíří oko a přízračného krkavce, který je mu vždy nablízku.

Otevřený svět Redfallu
Redfall je nefalšovaným zážitkem přesně dle tradic studia Arkane - nechybí bohatý svět, v němž se mísí známé s neobyčejným. Otevřený svět Redfallu je dílem mistrovských designérů úrovní, kteří stojí za vesmírnou stanicí Talos I ze hry Prey a městem Dunwall ze hry Dishonored. Při cestě za odhalením mnoha tajemství Redfallu se budete probíjet přes základny kultistů či paranormální prostory - od kdysi rušného centra města přes strašidelný les až po zdevastovanou pobřežní promenádu a další místa.

Bite Back Upgrade zahrnuje:
• Throwback Outfit Pack
• Redfall Hero Pass
• Laser Beam Multi wapon Skin
•Tactical Knife Staka Waepon Attachment
• Steelbook
• Bite Back Physical Patch
• Vampire Hunter Pack

 Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.100
Výška (cm): 12.00
Šířka (cm): 12.00
Hloubka (cm): 0.12

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.160
Výška (cm): 2.00
Šířka (cm): 14.50
Hloubka (cm): 17.50
EAN: 5055856431053

Záruční doba: 24 měsíců

Hra Xbox Series

Doplňkové parametry

Kategorie: hry Xbox
Hmotnost: 0.16 kg
Šířka: 14.50000
Výška: 2.00000
Hloubka: 17.50000
Objem: 0.00051
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: