Gramofon Pro-Ject A1

Neohodnoceno
Značka: Pro-Ject
10 342 Kč
skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychlost přehrávání: 33; 45
Spouštění jehly: automatické
LCD displej: NE
Audio výstup: ANO
Ripování na USB / SD / HDD: ne
Systém pohonu: řemínkový
Předzesilovač: ANO
Tuner: bez tuneru
Bluetooth: NE
Podpora paměťových karet: NE
USB : NE
Audio vstup: NE
Vstup AUX: NE
Výstup na sluchátka : NE
Výstup AUX: ANO

Provedení výrobku: černá barva

Gramofon Pro-Ject A1 je prvním plně automatickým gramofonem tohoto rakouského výrobce. Snaží se oslovit široké spektrum začínajících audiofilů, kteří preferují pohodlné ovládání a uživatelskou vstřícnost. A1 je ručně vyráběn v Německu tradiční manufakturou s bohatými zkušenostmi s výrobou automatických gramofonů. Dokonce i jednotlivé komponenty jsou z 98 % navrženy a vyrobeny v Německu. Ve spojení s technologií a inovacemi Pro-Ject tak A1 nastavuje nové standardy v designu automatických gramofonů a má ambice stát se nejlepším společníkem pro pohodlný poslech vinylových záznamů.

A1 má plně automatický start / stop, kdy automatika je zcela odpojena a oddělena po celou dobu přehrávání desky. Plně mechanická automatika se aktivuje po přepnutí spínače start a rameno se automaticky přesune nad úvodní drážku záznamu. Během přehrávání je však automatika odpojena a nemá tak žádný vliv na kvalitu přehrávání.

Model A1 je vybaven 8,3" ultralehkým hliníkovým ramenem. Společně s přenoskou Ortofon OM10, která dokonale vyhovuje tomuto konstrukčnímu principu, nabízí mimořádně rychlou odezvu a jemné detaily včetně překvapivé mikrodynamiky. Přítlačná síla a anti-skating jsou přednastaveny z výroby, díky čemuž je A1 naprosto plug & play. K přehrávání je tak připraven během několika sekund od vybalení. Díky tomu je ideální pro vinylové začátečníky i zkušené posluchače, protože i přes svou nízkou cenu byla dodržena všechna konstrukční pravidla i s maximálním důrazem na kvalitu zvuku.

Headshell je vyrobena z polymeru vyztuženého uhlíkovými vlákny, který je super stabilní a tuhý i při zachování super nízké hmotnosti. Kompozitní materiál má za následek vynikající vnitřní tlumení rezonancí.

Šasi přístroje je vyrobeno z velmi pevné vysokohustotní dřevotřísky s minimem dutých prostorů. Výsledkem je, že velká hmotnost šasi omezuje nežádoucí rezonance na minimum.

Tlumicí kroužek na vnitřní straně talíře nejen zvyšuje hmotnost, ale především snižuje rezonance. Navíc je talíř precizně vyvážen a je zárukou nejnižší odchylky wow a flutter (kolísání rychlosti).

Při návrhu gramofonu bylo myšleno na zachování maximálního pohodlí posluchače a kromě toho, že se jedná o plně automatický gramofon, nabízí i automatickou změnu rychlosti otáčení a vestavěný gramofonový předzesilovač. Po vybalení ho tedy stačí připojit dodávaným vysoce kvalitním polosymetrickým kabelem ke standardnímu HiFi systému a můžete začít poslouchat.

PŘEDNOSTI
• Nainstalovaná přenoska Ortofon OM10
• Vestavěný, vypínatelný phono předzesilovač
• 8,3” ultralehké raménko
• Přesná mechanika s automatickým startem i zastavením
• Tlumený hliníkový talíř pro snížení wow & flutter
• Speciální antimagnetická headshell vyztužená uhlíkovými vlákny
• Dřevěné šasi s tlumením rezonance
• Nové nožky se silikonovým tlumením
• Elektronicky řízená rychlost přehrávání
• Prémiový polosymetrický phono kabel Connect it E s pozlacenými konektory
• Protiprachový kryt je součástí dodávky
• Ruční výroba v Německu

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 6.900
Výška (cm): 23.00
Šířka (cm): 53.00
Hloubka (cm): 48.00

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 4.000
Výška (cm): 13.00
Šířka (cm): 43.00
Hloubka (cm): 36.50
EAN: 9120122291672

Záruční doba: 24 měsíců

gramofon s vestavěným předzesilovačem, 33/45 rpm, řemínkový - plně automatický pohon, protiprachový kryt je součástí dodávky

Doplňkové parametry

Kategorie: gramofony
Hmotnost: 4 kg
Šířka: 43.00000
Výška: 13.00000
Hloubka: 36.50000
Objem: 0.02040

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: