Elektrická koloběžka Jeep 2xe URBAN CAMOU TS

Neohodnoceno
Značka: Jeep
18 691 Kč
vyprodáno
Můžeme doručit do:
29.8.2024
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ: městská; terenní
Výkon (W): 500
Maximální dojezd (km): 45
Doba nabíjení (hod.): 5
Velikost kol ("): 10
Materiál kol: pneumatika s duší
Pohon kol: přední
Nosnost (kg): 100
Hmotnost (kg): 19.5
Materiál rámu: hořčík
Maximální rychlost (km/h): 25
Odpružení: přední odpružení; zadní odpružení
Brzda: kotoučové
Věk osoby od: 14
Výška osoby od (cm):
Tempomat: ANO
Rekuperace:
Mobilní aplikace: ANO
Šířka řidítek (cm):
Výška řidítek (cm):
Nastavitelná výška řidítek: NE
Barevné LED podsvícení: NE
Světlo : ANO
Možnost upevnění sedadla: NE
Napětí akumulátoru / baterie (V): 48
Kapacita baterie (mAh): 9600
Výkon baterie (Wh): 461

Elektrická koloběžka Jeep 2xe URBAN CAMOU TS

Design a konstrukce

  • Na první pohled zaujme výrazný design s atraktivním zbarvením. Po vzoru SUV je koloběžka osazena množstvím ochranných prvků, jako je například oplastování nášlapové plochy chránící před odletujícími kamínky a hranami obrubníků, nebo ochranný rám řídící tyče, který oceníte při opírání koloběžky nebo při přepravě například v kufru automobilu. Světlomety před jejich poškozením chrání zase kovové klece. Všudypřítomné jsou kontrastní žluté nápisy JEEP, které od gumového nášlapu naleznete také na řídící tyči, gripech řídítek, displeji nebo na motoru – tedy na předním kole. Na historii automobilky odkazuje také bílá hvězda v čele řídící tyče a kamufláž provedená v šedých, tedy městských barvách – urban camou. Koloběžka má blinkry.
  • To důležité a funkční se však skrývá na obou kolech. Přední kolo bude na nerovném povrchu plout díky klasické jednobrýlové vidlici s obnaženými ocelovými kluzáky a zadní kolo na výmolech uklidňují dva masivní, vnějškem vedené tlumiče. Skládací mechanismus je vybaven jednoduchou, avšak maximálně funkční pojistkou, zaručující bezpečnost při jízdě, ale také rychlé složení, které budete oceňovat každý den.
  • K pohodlné jízdě samozřejmě přispívají 10” bezdušové pneumatiky se zvýšenou odolností proti propíchnutí, které u obou Jeepů nesou terénní vzorek a s jistotou na nich budete uhánět díky vysoké samočistící schopnosti vzorku na jakémkoli podkladu. Rozjetou koloběžku bezpečně zastaví dvojitý brzdový systém. Elektrická, tedy motorová přední brzda, spřažená se zadní mechanickou brzdou kotoučovou. Ta je osazená 120mm kotoučem, který zaručuje funkčnost i za mokra. Obě brzdy pak ovládáte jednou brzdovou pákou, která za vás brzdný výkon rovnoměrně rozkládá na obě kola. Její páku pak po vzoru motocyklů najdete na levém řídítku. Velký, 3,5“ LCD displej, na kterém i letmým pohledem jezdec zjistí veškeré důležité informace a nastavení koloběžky, nese pro jistotu také nápis Jeep. Veškerá nastavení koloběžky lze monitorovat a ladit prostřednictvím mobilní aplikace Jeep e-Mobility, ke stažení dostupné pro platformu Apple iOS ale i Google Android.  

Pohon

  • Výrobce do předního poháněného kola umístil bezkartáčový motor o výkonu 500W. Tento typ motoru vyžaduje minimální údržbu a vykazuje velmi nízké opotřebení. Co však kromě přístupu k okamžitému špičkovému výkonu až 700W oceníte možná ještě víc, je jeho výjimečně tichý chod.

Baterie

  • Baterie disponuje kapacitou 9,6Ah což při napětí 48V poskytuje výkon 461Wh. Při plném nabití, kterého je dosahováno už za 5 hodin, zaručuje dojezd 45 km. Tato hodnota je samozřejmě závislá nejen na hmotnosti jezdce, ale stavu a povrchu vozovky, teplotě prostředí a profilu tratě. Spojení takto výkonné baterie a silného motoru přináší úctyhodnou hodnotu stoupání – až 26% a s tím ruku v ruce jdoucí silnou akceleraci stroje v celém rozsahu zatížení, tedy až 100kg. Baterie je bezpečně uložena v rámu koloběžky s dodatečným plastovým krytím a společně s dalšími komponenty je certifikovaná na IPX4.
  • S elektrickými koloběžkami Jeep není žádný obzor dost vzdálený!
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 19.000
Výška (cm): 116.80
Šířka (cm): 47.30
Hloubka (cm): 119.50

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 22.800
Výška (cm): 53.50
Šířka (cm): 21.00
Hloubka (cm): 123.50
EAN: 8052679458684

Záruční doba: 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrokoloběžky
Hmotnost: 22.8 kg
Šířka: 21.00000
Výška: 53.50000
Hloubka: 123.50000
Objem: 0.13875
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: