Vypínač Sonoff R5 Smart Scene Wall Switch

Neohodnoceno
Značka: Sonoff
451 Kč
vyprodáno
Můžeme doručit do:
18.1.2024
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komunikační technologie: Wi-Fi
Typ zařízení: vypínač
Funkce (Typ): chytrý vypínač
Amazon Alexa: ANO
Apple HomeKit: NE
Google Home: ANO
Tuya: NE
Vlastní systém: ANO

Usnadněte si ovládání chytrých zařízení. Nástěnný vypínač Sonoff R5 je vybaven 6 tlačítky a díky funkci brány eWeLink-Remote umožňuje dálkově ovládat zařízení přidaná do aplikace eWeLink. Jeho dosah je až 90 m a podporuje také 3 typy spouštěcích akcí. Můžete jej použít ke spuštění jedné akce i celé scény. Výrobek se velmi snadno instaluje a jeho tlačítka můžete označit přiloženými samolepkami.

Vyrobeno pro chytrou domácnost
Vyzkoušejte si, jak jednoduchá a pohodlná může být správa chytré domácnosti. Pokud nechcete ovládat zařízení umístěná v různých místnostech prostřednictvím aplikace, můžete použít spínač R5. Funkce brány eWeLink-Remote vám umožní lokálně ovládat chytré spotřebiče na vzdálenost až 90 metrů. Dvoucestné ovládání osvětlení je možné také pomocí přídavného spínače M5 (prodává se samostatně).

Ještě pohodlnější ovládání
Pouhým stisknutím tlačítka můžete vyvolat chytrou scénu vytvořenou dříve pomocí aplikace. Je-li k dispozici internetové připojení, můžete jedním kliknutím rozsvítit všechna světla v kuchyni nebo vypnout noční lampičky v ložnici. K jednomu zařízení eWeLink Remote gateway lze navíc připojit až 8 zařízení R5! To znamená, že k ovládání jedné lampy můžete úspěšně použít více spínačů.

Stiskněte tlačítko třemi způsoby
Získejte ještě více možností. Tlačítka spínače lze stisknout 3 způsoby - k dispozici jsou možnosti jednoduchého kliknutí, dvojitého kliknutí a dlouhého kliknutí. Každý typ stisku může odpovídat jiné akci. Například jedno kliknutí rozsvítí všechna světla v ložnici, dvojité kliknutí rozsvítí pouze noční lampičky a dlouhé kliknutí způsobí zhasnutí všech světel. Volba je na vás - možnosti jsou téměř neomezené!

Jednoduchá instalace - dlouhá doba provozu
Zařízení se velmi snadno instaluje. Stačí jej pouze přilepit na zeď pomocí samolepek, které najdete v balení. Nemusíte se starat o zapojení! Vypínač můžete také používat jako běžný dálkový ovladač a jednoduše jej položit na stůl nebo polici. Navíc k napájení zařízení budete potřebovat pouze 2 baterie CR2032, které zajistí provozní dobu až 2 roky.

Součástí balení je 20 samolepek
Obáváte se, že si nebudete pamatovat, ke kterým zařízením jsou přiřazena určitá tlačítka přepínače? Obáváte se, že se vám budou plést? Nemusíte! V sadě najdete 20 samolepek, kterými snadno označíte funkce konkrétních tlačítek. Vytvořte si vlastní personalizovaný vypínač, přizpůsobte si ho podle svých potřeb a užívejte si pohodlné ovládání chytrých zařízení ve své domácnosti!

Specifikace:
Značka Sonoff
Model R5
Počet tlačítek 6
Zdroj napájení 2x 3V baterie CR2032
Pracovní teplota 0°C-40°C
Materiál PC V0
Rozměry 86x86x13,5 mm

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.095
Výška (cm): 2.00
Šířka (cm): 9.50
Hloubka (cm): 9.70
EAN: 6920075777390

Záruční doba: 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: chytrá domácnost
Hmotnost: 0.1 kg
Šířka: 9.50000
Výška: 2.00000
Hloubka: 9.70000
Objem: 0.00018
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: