Řídicí jednotka Sonoff ZB Bridge Pro

Neohodnoceno
Značka: Sonoff
1 201 Kč
vyprodáno
Můžeme doručit do:
18.1.2024
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komunikační technologie: Wi-Fi
Typ zařízení: komunikační jednotka
Funkce (Typ): centrální jednotka
Amazon Alexa: ANO
Apple HomeKit: NE
Google Home: ANO
Tuya: NE
Vlastní systém: ANO

Vytvořte si chytrý domov, ve kterém se vám bude dobře žít. Chytrý most Sonoff ZigBee Bridge Pro umožňuje připojit až 128 zařízení a podporuje 2 protokoly - Wi-Fi a ZigBee 3.0. Umožňuje vytvářet chytré scény, spravovat připojená zařízení z aplikace eWeLink a využívat dostupné režimy pro zvýšení bezpečnosti vašeho domova. Výrobek je také kompatibilní s aplikacemi Amazon Alexa, Google Assistant a Samsung SmartThings.

Podporuje až 128 zařízení
Nyní můžete snadno připojit svá chytrá zařízení ZigBee a Wi-Fi. Most podporuje protokoly Wi-Fi i ZigBee 3.0 pro bezproblémový přenos dat. Umožňuje připojit až 128 zařízení, která mohou fungovat také jako ZigBee routery - s jejich pomocí rozšíříte dosah své sítě. Výrobek je kompatibilní se všemi zařízeními Sonoff a ZigBee, jako jsou vypínače, chytré zásuvky, senzory a další.

V zájmu bezpečnosti
Ústředna vám také pomůže postarat se o bezpečnost ve vaší domácnosti. Zkombinujte ji se samostatně dostupnými senzory a přijímejte na svůj telefon upozornění, když se například v bytě nachází cizí osoba nebo jsou otevřeny dveře. Můžete si také vybrat z dostupných bezpečnostních režimů, jako je Home a Away. Se systémem Sonoff se nemusíte o bezpečnost starat - budete okamžitě informováni o všech rušivých událostech!

Více možností ovládání
Pomocí Sonoff ZigBee Bridge Pro můžete rychle a pohodlně zastřežit nebo odzbrojit svůj poplašný systém a také změnit bezpečnostní režim. Učiníte tak například pomocí aplikace nebo přídavného vypínače (prodává se samostatně). Můžete také vytvářet provozní plány pro připojená zařízení. Nastavte zabezpečovací systém tak, aby v době, kdy jste v práci, pracoval v režimu Away a po návratu domů se přepnul do režimu Home.

Vytvářejte chytré scény
Kombinujte ústřednu s různými zařízeními a vytvářejte chytré scény, které vám zpříjemní život. Zařiďte, aby se ventilátor automaticky zapnul, když senzor zjistí vysokou teplotu v místnosti. Můžete také nastavit snímač pohybu a osvětlení tak, aby se světlo samočinně zapnulo, když vstoupíte do místnosti, a vypnulo, když ji opustíte. Ovládací panel je také vybaven bzučákem. Můžete jej tedy například zkombinovat s bezdrátovým tlačítkem a fungovat jako zvonek.

Spolehlivý provoz
Nemáte k dispozici připojení Wi-Fi? Nebo snad dočasný výpadek proudu? Ústředna ZigBee Bridge Pro vás nezklame téměř v žádné situaci! Výrobek umožňuje vytvářet chytré scény pomocí místního připojení, takže vše funguje správně, i když je Wi-Fi odpojeno. Navíc vestavěné hodiny reálného času zajistí, že ani výpadek proudu neovlivní synchronizaci vašich zařízení. Po obnovení napájení budou nastavené plány stále fungovat.

Spousta možností s aplikací eWeLink
S aplikací Sonoff máte vše potřebné na dosah ruky. Zařízení ZigBee připojená k ústředně můžete pohodlně ovládat z aplikace eWeLink. Nejste si jisti, zda jste před odchodem z domu vypnuli světla? Nyní to můžete udělat pomocí svého chytrého telefonu! Je také možné vytvářet pracovní plány. Pokud chcete, sdílejte svá zařízení také se zbytkem domácnosti, aby je i oni mohli ovládat na dálku.

Hlasové ovládání
Užijte si ještě větší pohodlí. Jdete spát a nechcete vstávat z postele, abyste zhasli světlo? Nebo máte plné ruce práce s vařením a potřebujete další osvětlení? Teď už stačí jen vydat ten správný příkaz! Ovládací panel ZigBee Bridge Pro je kompatibilní se službami Google Assistant a Amazon Alexa. Připojená zařízení tak můžete ovládat hlasem! Výrobek také spolupracuje s aplikací Samsung SmartThings.

Specifikace:
Značka Sonoff
Model ZB Bridge-P
Vstup 5V-1A
Bezdrátové připojení Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4GHz, ZigBee 3.0
Provozní teplota -10°C-40°C
Materiál PC V0
Hmotnost 35 g
Rozměry 62x62x20mm
Podpora aplikací eWeLink, Sonoff
Kompatibilita Google Assistant, Samsung SmartThings, Amazon Alexa

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.060
Výška (cm): 4.00
Šířka (cm): 7.70
Hloubka (cm): 6.70
EAN: 6920075777123

Záruční doba: 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: chytrá domácnost
Hmotnost: 0.06 kg
Šířka: 7.70000
Výška: 4.00000
Hloubka: 6.70000
Objem: 0.00021
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: