Releová jednotka Sonoff Smart switch SPM-Main

Neohodnoceno
Značka: Sonoff
1 301 Kč
skladem
Můžeme doručit do:
12.12.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komunikační technologie: Wi-Fi
Typ zařízení: spínací prvek
Funkce (Typ): chytrý spínač
Amazon Alexa: NE
Apple HomeKit: NE
Google Home: NE
Tuya: NE
Vlastní systém: NE

Chytrý přepínač Sonoff SPM-Main, který umožňuje měření spotřeby energie a podporuje připojení přes Ethernet i Wi-Fi. Zvládne až 128 kanálů - můžete jej kombinovat až s 32 přepínači SPM-4Relay (každý po 4 kanálech), které lze zakoupit samostatně. Navíc ochrana proti přetížení zabraňuje poškození vašich zařízení. Výrobek se také velmi snadno instaluje.

Více aplikací
Přepínač SPM-Main se osvědčí v mnoha různých aplikacích. Umožní vám například zjistit, kolik elektřiny měsíčně spotřebují vaši nájemníci, nebo zjistit spotřebu energie v obchodním centru či kanceláři. Výrobek se osvědčí také v serverovně nebo v kryptoměnovém dole - funkce ochrany proti přetížení vám umožní zabránit poškození některých zařízení.

Spolehlivý přenos signálu
Užijte si možnost připojení zařízení. SPM-Main komunikuje s cloudem prostřednictvím ethernetového nebo Wi-Fi připojení. Připojuje se také k přepínačům SPM-4Relay prostřednictvím RS-485, takže dokáže zajistit stabilní přenos na velké vzdálenosti. Problémy s připojením jsou minulostí!

Měřič spotřeby energie
Chcete kontrolovat změny spotřeby energie v jednotlivých místnostech v kanceláři? Nebo vás zajímá, kolik elektřiny spotřebují vaši nájemníci? Se společností Sonoff je to možné! Spínače SPM-Main a SPM-4Relay vám umožní přesně měřit spotřebu elektrické energie. Všechny informace najdete v aplikaci eWeLink. Díky tomu můžete kontrolovat spotřebu energie, aniž byste museli opustit dům - stačí sáhnout po telefonu!

Ochrana proti přetížení
Zvyšte bezpečnost ve své serverovně a nebojte se poškození svých zařízení. Vypínač nabízí funkci ochrany proti přetížení. Po její aktivaci se zařízení automaticky vypne, když proud, napětí nebo výkon dosáhne hodnoty uvedené v aplikaci. K dispozici je také funkce zpoždění zátěže.

Podporuje až 128 kanálů
Jeden modul SPM-Main umožňuje ovládat až 32 spínačů SPM-4Relay. Navíc každý SPM-4Relay nabízí až 4 nezávislé kanály s maximální zátěží 20 A každý. To znamená, že modul SPM-Main může obsluhovat až 128 kanálů! Díky tomu je ideální například v bytovém domě, kde umožňuje kontrolovat spotřebu energie nájemníků pronajímaných bytů.

Další zařízení
Nyní můžete ukládat historii měření spotřeby energie za posledních 180 dní. Přepínač je vybaven slotem pro kartu SD (8-32 GB, SDHC). Díky tomu můžete data pohodlně exportovat a máte jistotu, že neztratíte žádné důležité informace. Problémy vám nebude činit ani montáž přepínačů SPM-Main a SPM-4Relay. Můžete je snadno namontovat na vodicí lištu. Poznámka: karta SD není součástí sady.

Specifikace
Značka Sonoff
Model SPM-Main
Barva Bílá
Vstup 100-240V ~50/60Hz 50mA max.
Wi-Fi 802.11 b/g/n 2,4GHz
Materiál PC V0
Rozměry 142,5x90x66,5mm
Kompatibilní karty SD 8-32GB, SDHC

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.230
Výška (cm): 7.00
Šířka (cm): 9.90
Hloubka (cm): 15.00
EAN: 6920075776973

Záruční doba: 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: chytrá domácnost
Hmotnost: 0.23 kg
Šířka: 9.90000
Výška: 7.00000
Hloubka: 15.00000
Objem: 0.00104

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: