Releová jednotka Sonoff Smart switch SPM-4Relay

Neohodnoceno
Značka: Sonoff
2 201 Kč
skladem
Můžeme doručit do:
5.12.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komunikační technologie: Wi-Fi
Typ zařízení: spínací prvek
Funkce (Typ): chytrý spínač
Amazon Alexa: NE
Apple HomeKit: NE
Google Home: NE
Tuya: NE
Vlastní systém: NE

Inteligentní spínač Sonoff SPM-4Relay, který v kombinaci s modulem SPM-Main (prodává se samostatně) umožňuje měření spotřeby energie. Zvládne 4 nezávislé kanály a umožňuje také použít ochranu proti přetížení, která chrání zařízení před poškozením. Výrobek se zároveň velmi snadno instaluje - můžete jej snadno namontovat na vodicí lištu.

Více aplikací
Přepínače Sonoff SPM-4Relay se osvědčí v mnoha aplikacích. Umožní vám například zkontrolovat, kolik elektřiny měsíčně spotřebují vaši nájemníci, stejně jako spotřebu energie v obchodním centru nebo kanceláři. Výrobek se osvědčí také v kryptoměnovém dole nebo serverovně. Díky funkci ochrany proti přetížení snížíte riziko poškození zařízení.

Spolehlivé připojení
Jak to všechno funguje? Sonoff vám dává možnost připojit vaše zařízení. Přepínač SPM-Main komunikuje s cloudem pomocí připojení Ethernet nebo Wi-Fi. Díky tomu může ovládat přepínače SPM-4Relay prostřednictvím rozhraní RS-485. Díky tomu je zajištěn stabilní přenos dat na velké vzdálenosti. Nebojte se problémů s připojením!

Měření spotřeby energie
Chcete mít možnost kontrolovat spotřebu energie v každé místnosti v kanceláři? Nebo snad chcete zkontrolovat, kolik energie spotřebovávají vaši nájemníci? Přepínače Sonoff SPM-Main a SPM-4Relay vám to umožní! Zařízení umožňují přesně měřit spotřebu energie a pohodlný přístup k informacím zajišťuje aplikace eWeLink. Pro kontrolu spotřeby energie již nemusíte opouštět dům - stačí sáhnout po telefonu!

Ochrana proti přetížení
Pomocí vypínačů značky Sonoff můžete také zvýšit bezpečnost ve své serverovně nebo kryptoměnovém dole. Výrobek nabízí funkci ochrany proti přetížení. Stačí ji aktivovat a připojené zařízení se automaticky vypne, jakmile aktuální parametry dosáhnou hodnot uvedených v aplikaci. Využít můžete také funkci zpoždění zátěže.

4 kanály na jeden spínač
Každý spínač SPM-4Relay nabízí 4 nezávislé kanály s maximální zátěží 20 A každý. Navíc může jeden SPM-Main ovládat až 32 spínačů SPM-4Relay. To znamená, že jeden hlavní modul zvládne až 128 kanálů! To je ideální řešení například pro bytový dům, kde umožní kontrolovat spotřebu energie nájemníků pronajímaných bytů. Propojte přepínače dohromady a těšte se z výsledků!

Specifikace
Značka Sonoff
Model SPM-4Relay
Barva bílá
Vstupní proud 100-240V ~50/60Hz 20A na kanál, 80A max.
Výstupní proud 100-240V ~50/60Hz 20A na kanál, 80A max.
Materiál PC V0
Rozměry 250x90x66,5mm
Sonoff Dongle-E lze použít jako gateway Zigbee v aplikacích Home Assistant, openHAB, Zigbee2MQTT nebo jiných open-source platformách pro místní ovládání všech zařízení Zigbee. Umožňuje připojit až 32 zařízení současně a pracuje efektivněji než CC2531 nebo ConBee 2. Už nemusíte investovat do rozbočovačů Zigbee různých značek, stačí vám univerzální brána - Dongle Plus!
Široká kompatibilita


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.015
Výška (cm): 7.50
Šířka (cm): 10.00
Hloubka (cm): 25.80
EAN: 6920075776980

Záruční doba: 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: chytrá domácnost
Hmotnost: 0.02 kg
Šířka: 10.00000
Výška: 7.50000
Hloubka: 25.80000
Objem: 0.00194

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: