Flash USB Sandisk iXpand Drive Go 128GB, USB 3.0/Lightning - černý/stříbrný

Neohodnoceno
Značka: Sandisk
1 206 Kč
skladem
Můžeme doručit do:
30.11.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapacita flash paměti: 128 GB
Rozhraní: Lightning; USB 3.0
Typ připojení: USB / Lightning
Barva: černá; stříbrná

Provedení výrobku: černá barva, stříbrná barva

Snadné uvolnění místa ve vašem iPhonu
Potřebujete více místa ve svém iPhonu? disk iXpand™ Flash Drive Go snadno uvolní potřebnou paměť. Chcete-li ochránit své vzpomínky, stačí pouze připojit disk k automatickému zálohování fotografií, videí a kontaktů. Jakmile jsou soubory na disku iXpand, můžete je pomocí vysokorychlostního konektoru USB 3.0 rychle přesunout do počítače. Soubory můžete také chránit heslem ve více zařízeních, abyste zachovali jejich soukromí.3 Otočný kloub chrání konektory a lze k němu připojit kroužek na klíče, díky kterému jej můžete mít stále s sebou.

Uvolněte si místo ve svém iPhonu
Došlo vám místo v iPhonu? Stačí zapojit jednotku iXpand™ Flash Drive Go, na kterou snadno přesunete soubory z telefonu, a uvolníte tak drahocenné místo. Takže můžete pořídit více selfíček, hrát více her, sledovat více videí – ať už se svým iPhonem děláte cokoli, budete na to mít více místa

Automatické zálohování fotografií a videa
Ve svém iPhonu máte zachyceny ty nejcennější vzpomínky. Stačí jenom zasunout flash disk iXpand™ Flash Drive Go a ten automaticky zazálohuje vaše nejnovější fotografie, videa a kontakty. Můžete si tak být jistí, že o své vzpomínky nepřijdete, ani kdybyste ztratili telefon.

Natáčení videa přímo na flash disk
Videa vám zabírají příliš místa? Jednotka iXpand™ Flash Drive Go umožňuje nahrávat přímo na disk, takže vaše objemné soubory nebudou zabírat cenné místo v iPhonu.

Rychlé přesouvání dat do počítače
Dejte sbohem posílání fotografií mezi zařízeními e-mailem. Jakmile budou soubory na disku iXpand™ Flash Drive Go, můžete je rychle přesunout do počítače prostřednictvím vysokorychlostního rozhraní USB 3.0.

Ochrana souborů heslem
Chcete, aby byly vaše soubory soukromé, když disk sdílíte? Pomocí aplikace iXpand™ můžete své soubory a fotografie ochránit heslem na iPhonu a počítači PC i Mac.

Dvě využití pro ohebný kloub
Flash disk iXpand™ Flash Drive Go disponuje ohebným kloubem, který jednak chrání konektory, když házíte disk do tašky, a také slouží jako poutko pro připevnění disku ke kroužku na klíče. Bude se vám hodit, kdykoli budete na cestách potřebovat uvolnit nějaké místo.

Kapacita: 128 GB
Rozhraní: USB 3.0
Konektor: USB-A, Lightning
Kompatibilita: USB 3.0 (zpětně kompatibilní s USB 2.0)
Rozměry (L x W x H): 53mm x 12mm x 12.5mm

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.007
Výška (cm): 1.20
Šířka (cm): 1.25
Hloubka (cm): 5.30

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.015
Výška (cm): 2.00
Šířka (cm): 10.60
Hloubka (cm): 15.20
EAN: 619659169411

Záruční doba: 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: 128GB
Hmotnost: 0.02 kg
Šířka: 10.60000
Výška: 2.00000
Hloubka: 15.20000
Objem: 0.00032

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: